Dość kredek, baloników, pochodów i sztucznych łez. Trzeba prawdy i odwagi, bo tylko w ten sposób można dać odpór agresorom – wzywa ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski na swoim facebookowym profilu.

Jak podkreśla kapłan „atak na kościół we Francji to nowy rozdział w prześladowaniu chrześcijan. Dość głupoty Merkel, Tuska i lewaków”.

Dość kredek, baloników, pochodów i sztucznych łez. Trzeba prawdy i odwagi, bo tylko w ten sposób można dać odpór agresorom– apeluje ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Do ataku doszło w kościele rzymsko-katolickim w Saint-Etienne de Rouvray na przedmieściach Rouen. Jak podają lokalne media, ofiarą ataku jest brutalnie zamordowany ksiądz, 84-letni proboszcz parafii. Napastnicy zostali zastrzeleni przez policję.

Pch24.pl/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz