W spocie widzimy bawiące się dzieci (nawiązanie do początku roku szkolnego) oraz postać stylizowaną na Mariusza Trynkiewicza.

KORWIN zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy przywracającej karę śmierci. To jeden z trzech obywatelskich projektów ustaw, które związane są z całą kampanią „KORWIN dla bezpieczeństwa”.

Jak podkreśla partia KORWIN: „Projekt ustawy dotyczącej kary śmierci był przed kilkoma laty zgłaszany przez opozycyjny wówczas PiS. Ciekawe jak zachowa się partia rządząca, gdy ustawa wraz z 100 tys. podpisów trafi teraz do Sejmu, w którym PiS ma większość”.

W ramach całej akcji trwa zbiórka podpisów pod trzema obywatelskimi projektami ustaw: poszerzającej granice obrony koniecznej, gwarantującej szerszy dostęp do broni i przywracającej karę śmierci dla morderców.

300polityka.pl/KRESY.PL

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. gan
  gan :

  Chciałbym zobaczyć te projekty „gwarantujące szerszy dostęp do broni”. Miałem przyjemność zapoznać się z projektem ROMBu i szczerze mówiąc jak dla mnie to totalna porażka. Po pierwsze decyzja wydawana byłaby nie przez Komendę Wojewódzką Policji ale przez władze samorządowe. Policja obecnie przeprowadza wywiad środowiskowy i sprawdza kartoteki ubiegającego się o pozwolenie. Administracja lokalna oczywiście takich możliwości mieć nie będzie, więc może będzie rzucać monetą…? Po drugie, w myśl nowych, liberalnych propozycji ROMBu co pięć lat miałbym poświęcić swój czas i amunicję, by pokazać się w wyznaczonym terminie na egzaminie strzeleckim weryfikującym, czy nie zapomniałem, jak się strzela. W obowiązującym na dziś dzień prawie niczego takiego nie ma. Po lekturze zacząłem zastanawiać się na czym owa „liberalizacja” przepisów ma polegać i czy przypadkiem nie mam problemów z definicją słowa „liberalny”…

  • zan
   zan :

   Bo to są cwaniaczki od odwracania uwagi. Choćby ta kara śmierci. Żeby ją przywrócić należałoby MOCNO się postawić towarzyszom z Brukseli, może nawet opuścić część struktur zachodnich i uzyskać status podobny do Białorusi.

   • czas_przebudzenia
    czas_przebudzenia :

    Bo realnie nie chodzi o to, ilu kolesiów udało się przez 25 lat wtłoczyć od parlamentu i innych władz. Lenin mówił, że kadry są wszystkim, ale ludzie odcinający się od bolszewizmu powinni przestać myśleć kategoriami d***kratycznych kadr. ——————————-.
    Chodzi o zmianę paradygmatu wtłaczanego Europejczykom od dekad przez marksistów. Wielu ludzi zacznie zmieniać zdanie, gdy zaczną postrzegać działanie nędzników z Brukseli optujących za tak „niesłychanie ważnymi” sprawami jak ochrona praw człowieka-mordercy. Chodzi właśnie o to, aby widzieć jakich „ważnych praw człowieka” bronią marksiści do upadłego. Chodzi o dostrzeganie zła udającego dobro.