Komorowski masakruje Kopacz ws. referendum [VIDEO]

Internauci natychmiast zareagowali na zmianę stanowisk głównych sił politycznych ws. referendum.

Ewa Kopacz zaapelowała do Andrzeja Dudy o dopisanie kolejnych pytań do referendum, które ma odbyć się 25 października. Internauci szybko odkryli, co na ten temat miałby do powiedzenia Bronisław Komorowski. Wideo poniżej:
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • Avatar
      wepwawet :

      Szanowny Użytkowniku mnie zaś przerażają ludzie bez odpowiedniego IQ (niczego nie implikuję – tylko nawiązuje do postu). To, że redakcja tak a nie inaczej formułuje tytuły jest zabiegiem marketingowym. Jednak sam artykuł nie insynuuje jakoby fragment wypowiedzi prezydenta Komorowskiego był kierowany do premiery Kopacz. — Jednakże ktoś zadał sobie trud wyszukania wypowiedzi byłego już prezydenta na temat dodatkowych pytań referendalnych i zestawił z dzisiejszą wypowiedzią pani premier. — Efekt jest bezcenny, gdyż doskonale pokazuje zakłamanie w polityce. Widzę jednak, że nie wszyscy potrafią zrozumieć to przesłanie. :/