Podczas niedzielnej awantury na dawnym podberlińskim lotnisku Tempelhof starło się około 100 imigrantów. 14 osób zostało zatrzymanych, a podczas uspokajania tłumu rannych zostało dwóch niemieckich funkcjonariuszy. W starciu „uchodźców” użyte zostały niebezpieczne narzędzia, w tym noże.

Znajdujący się blisko centrum miast port lotniczy Berlin-Tempelhof nie pełni już swojej dawnej funkcji. Obiekt służący dawniej obsłudze blokowanego przez sowietów miasta jest obecnie mieszkaniem dla uchodźców z krajów islamskich. Wbrew medialnej propagandzie imigranci nie są potulnymi barankami. Podczas wydawania im posiłków w niedzielę doszło do walk pomiędzy nimi.

Niespokojnie było także w sobotę w innej dzielnicy niemieckiej stolicy – Spandau. Wtedy w bójce udział wzięło wiele osób, a aż 8 z nich zostało rannych. Po chwilowym uspokojeniu tłumu kolejny wybuch złych emocji zaowocował wybijaniem szyb w ośrodku dla uchodźców i rzucaniem meblami. W ośrodku wybuchła panika, a imigranci wybiegli z budynku i czekali na polu.

PCh24.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz