Jedna z największych sieci kinowych w Polsce, firma Helios, począwszy od niedzieli uruchamia pokazy filmów dla Ukraińców w całej Polsce.

Jak napisano na stronach Heliosa: Jako pierwsza sieć kin w Polsce wychodzimy naprzeciw swoim ukraińskojęzycznym Widzom. Już 18 listopada, we wszystkich kinach sieci, Widzowie w ramach specjalnych seansów będą mogli zobaczyć „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w ukraińskiej wersji językowej.

O swojej inicjatywie firma poinformowała również na swoim profilu w serwisie Facebook, w poście opublikowanym 13-go listopada:

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Na swoim profilu facebookowym, Helios S.A. przedstawia się jako: największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 46 kinami, posiadającymi łącznie 261 ekranów i ponad 51 tys. miejsc. W wielu miastach, m.in. Bełchatowie, Grudziądzu, Tczewie i Kędzierzynie Koźlu, Helios udostępnia lokalnym Widzom najnowsze hity srebrnego ekranu jako jedyny duży operator kinowy. Helios patronuje wydarzeniom filmowym, festiwalom i lokalnym przeglądom filmów, a także wydarzeniom i premierom muzycznym organizowanym w miastach, w których jest obecny. Sieć została nagrodzona Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2015/16 w kategorii KINA.

Zobacz także: Diecezja Warszawsko-Praska sabotuje proces asymilacji ukraińskich imigrantów

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Helios uruchamia pokazy kinowe dla Ukraińców w całej Polsce
Oceń ten artykuł

Tagi: , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz