Jedna z największych sieci kinowych w Polsce, firma Helios, począwszy od niedzieli uruchamia pokazy filmów dla Ukraińców w całej Polsce.

Jak napisano na stronach Heliosa: Jako pierwsza sieć kin w Polsce wychodzimy naprzeciw swoim ukraińskojęzycznym Widzom. Już 18 listopada, we wszystkich kinach sieci, Widzowie w ramach specjalnych seansów będą mogli zobaczyć „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w ukraińskiej wersji językowej.

O swojej inicjatywie firma poinformowała również na swoim profilu w serwisie Facebook, w poście opublikowanym 13-go listopada:

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Na swoim profilu facebookowym, Helios S.A. przedstawia się jako: największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 46 kinami, posiadającymi łącznie 261 ekranów i ponad 51 tys. miejsc. W wielu miastach, m.in. Bełchatowie, Grudziądzu, Tczewie i Kędzierzynie Koźlu, Helios udostępnia lokalnym Widzom najnowsze hity srebrnego ekranu jako jedyny duży operator kinowy. Helios patronuje wydarzeniom filmowym, festiwalom i lokalnym przeglądom filmów, a także wydarzeniom i premierom muzycznym organizowanym w miastach, w których jest obecny. Sieć została nagrodzona Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2015/16 w kategorii KINA.

Zobacz także: Diecezja Warszawsko-Praska sabotuje proces asymilacji ukraińskich imigrantów

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz