Dynamo Kijów rozegra swój pierwszy meczy kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów 20 lipca na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego. Władze Dynama oficjalnie ogłosiły to w środę.

Jak poinformowały w środę władze Dynama Kijów, ukraiński zespół rozegra swój pierwszy meczy kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów 20 lipca na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego.

„Pierwszy mecz, który oficjalnie będzie meczem u siebie naszej drużyny, odbędzie się w środę 20 lipca w Łodzi na Stadionie Władysława Króla. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu lokalnego” – czytamy na Twitterze kijowskiej drużyny. Informację tę potwierdził również wiceprezes PZPN Adam Kaźmierczak. „Jeśli po drodze nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamem a Fenerbache zostanie rozegrany w Łodzi” – poinformował w rozmowie z portalem Łódzki Sport.

Zobacz też: Kibice ŁKS-u zabrali głos w sprawie meczów Ukrainy na stadionie w Łodzi

Pod koniec kwietnia Ołeksandr Petrakow, selekcjoner ukraińskiej reprezentacji piłkarskiej poinformował, że jego kadra dwa mecze Ligi Narodów rozegra na terenie Polski. „Polska jest dla mnie fortecą! W 2019 roku zagraliśmy tam w Łodzi w finale mistrzostw świata (do lat 20). Możemy grać nawet na tych samych stadionach, a Ukraińcy przyjdą nas wesprzeć”.

Kresy.pl/Łódzki Sport

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz