Dynamo Kijów rozegra swój pierwszy meczy kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów 20 lipca na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego. Władze Dynama oficjalnie ogłosiły to w środę.

Jak poinformowały w środę władze Dynama Kijów, ukraiński zespół rozegra swój pierwszy meczy kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów 20 lipca na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

5959 PLN    (27.08%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

„Pierwszy mecz, który oficjalnie będzie meczem u siebie naszej drużyny, odbędzie się w środę 20 lipca w Łodzi na Stadionie Władysława Króla. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu lokalnego” – czytamy na Twitterze kijowskiej drużyny. Informację tę potwierdził również wiceprezes PZPN Adam Kaźmierczak. „Jeśli po drodze nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamem a Fenerbache zostanie rozegrany w Łodzi” – poinformował w rozmowie z portalem Łódzki Sport.

Zobacz też: Kibice ŁKS-u zabrali głos w sprawie meczów Ukrainy na stadionie w Łodzi

Pod koniec kwietnia Ołeksandr Petrakow, selekcjoner ukraińskiej reprezentacji piłkarskiej poinformował, że jego kadra dwa mecze Ligi Narodów rozegra na terenie Polski. „Polska jest dla mnie fortecą! W 2019 roku zagraliśmy tam w Łodzi w finale mistrzostw świata (do lat 20). Możemy grać nawet na tych samych stadionach, a Ukraińcy przyjdą nas wesprzeć”.

Kresy.pl/Łódzki Sport

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz