Tusk towarzyszy Angeli Merkel podczas wizyty w Turcji

Kancelerz Niemiec i przewodniczący Rady Europejskiej złożyli wizytę w tureckim obozie dla imigrantów z Syrii. Angela Merkel będzie jeszcze rozmawiać z premierem Ahmetem Davutoglu, by złagodzić napięcia w związku z kryzysem migracyjnym. Po wizycie Donald Tusk chwalił rząd w Ankarze: „Nikt nie ma prawa pouczać Turcji w sprawie tego, co powinna zrobić”

Podczas wizyty w mieście Gaziantep zawisły plakaty z podobizną Merkel i podpisem w języku niemieckim: „Solidarność z migrantami. Jesteśmy dumni z naszej kanclerz Angeli Merkel i premiera Ahmeta Davutoglu”.

kresy.pl / interia.pl

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. azar
    azar :

    Ty słońce Peru, proponuję abyś wraz ze swoją psiaciółką pozostali już w tej Turcji u przyjaciela Erdogana i byscie tam na miejscu pomagali swoim uchodźcom w czynach a nie wpychali ich do nas siłą gdzie w Europie nikt ich już nie chce!!!! Możesz ze sobą zabrać i innych liberalnych lewaków poprawnych politycznie abyście teraz Wy mogli ubogacać ich kulturowo tam na miejscu gdzie powinni wszyscy przebywać. Erdogan Wami manipuluje i rozgrywa jak kukiełkami, frajerzy!!!