Wielu spośród najbardziej lojalnych zwolenników Donalda Trumpa nie kryje swojego rozczarowania decyzją o ostrzale rakietowym syryjskiego lotniska.

Nigel Farage, były przywódca United Kingdom Independence Party, który towarzyszył Donaldowi Trumpowi w trakcie kampanii wyborczej napisał na Twitterze – Jestem tym bardzo zaskoczony. Myślę, że wielu wyborców Trumpa obudzi się dzisiaj rano i będzie się drapać po głowie pytając „dokąd to nas zaprowadzi”? Jako silny zwolennik Trumpa mówię, owszem, zdjęcia były straszne, lecz jestem zaskoczony. Niezależnie od grzechów Asada, jest on świeckim przywódcą.

Farage powiedział również, że jest przeciwny angażowaniu się Wielkiej Brytanii w dalsze ataki na Syrię – Poprzednie interwencje na Bliskim Wschodzie tylko pogorszyły sytuację.

Obecny szef UKIP Paul Nuttall napisał – Amerykańskie bombardowanie Syrii poprzedniej nocy było pochopne, gwałtowne, pozbawione sensu i niczego nie osiąga. Miałem nadzieję na coś lepszego.

Konserwatywny komentator Paul Joseph Watson, jeden z najbardziej znanych na Twitterze i na YouTubie zwolenników prezydenta Trumpa – Jednak Trump nie był pupilem Putina, lecz pupilem deep state/neokonserwatystów. Opuszczam Trump Train. Miło było panowie, ale zabawa się skończyła. Będę się skupiał na Le Pen, która starała się ostrzec Trumpa przed tą katastrofą.

Ann Coulter, autorka książki „In Trump we trust”, która jako jedna z pierwszych stanęła za Trumpem w trakcie prawyborów republikańskich – Trump prowadził kampanię pod hasłem nie angażowania się na Bliskim Wschodzie. Mówił, że to zawsze pomaga naszym wrogom i powoduje większą ilość uchodźców. Aż nagle zobaczył obrazek w telewizji.

Jak dodała – Ci, którzy chcieli mieszania się w sprawy bliskowschodnie, głosowali na innych kandydatów.

Dziennikarka Katie Hopkins – Kto ukradł mojego prezydenta?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amerykanie zaatakowali w nocy syryjską bazę lotniczą

Laura Ingraham, która przemawiała na ubiegłorocznej konwencji republikanów w Cleveland, napisała na Twitterze – Lecą rakiety. Rubio zadowolony. McCain w ekstazie. Hillary się przyłącza. Totalne odwrócenie polityki w przeciągu 48 godzin.

Kresy.pl / Twitter

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. czas_przebudzenia
    czas_przebudzenia :

    Wygląda na to, że Donald Trump właśnie robiony jest w balona, albo od początku miał być tylko marionetką, tak jak władze państw w Europie. ————–.
    Ten rzekomy atak sarinem mógł wynikać tylko stąd, że isis miało zbiorniki z sarinem i zostały trafione przez ostrzał. Zbiorniki z sarinem mogły być specjalnie przywiezione na czas ostrzału a sprawcy niewielu islamistów wtajemniczaliby w taką akcję. Ktoś kto żmudnie doprowadzał do wywołania wojny w Syrii 6 lat temu, po to aby zniszczyć Asada (oficjalnie podawany powód), nie zrezygnuje z zakończenia wojny, gdy wojna miałaby się kończyć nie po myśli organizatorów wojny.