Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego skomentował przejęcie przez Żandarmerię Wojskową dochodzenia ws. karambolu, do którego doszło w środę z udziałem pojazdów ŻW i szefa MON, Antoniego Macierewicza.

W środę na drodze krajowej nr 10 w Lubiczu Dolnym doszło do karambolu. Zderzyło się tam 8 aut – jednym z nich jechał szef MON Antoni Macierewicz. Dwa inne pojazdy należały do Żandarmerii Wojskowej. Poszkodowane zostały dwie osoby, jedna z pojazdy cywilnego, druga z samochodu ŻW. Macierewiczowi nic się nie stało. Według RMF FM, dochodzenie ws. karambolu przejęła Żandarmeria Wojskowa. Karambol zostanie potraktowany jako kolizja drogowa, a nie wypadek drogowy.

– Kolumna ministra Macierewicza, łamiąc procedury i przepisy, spowodowała karambol na 8 aut. Tuszowanie sprawy przejęła Żandarmeria Wojskowa –skomentował na Twitterze wiceprezes Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak. Później w odpowiedzi na jeden z komentarzy napisał, że „trochę się zna” na tej kwestii. – Jeździłem z BORem kolumną rządową. I wiem do czego kolumny rządowe są zdolne. Zgroza –napisał, przypominając, że wówczas premierem był wówczas Jarosław Kaczyński.

Przeczytaj: Krzysztof Bosak dla Kresów.pl: USA naciskały na Polskę ws. CETA i TTIP, wiążąc je z polityką obronną

Macierewicz wracał z sympozjum „Oblicza dumy Polaków” zorganizowanego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, na którym był jednym z prelegentów. Jego wystąpienie dotyczyło „poczucia dumy z militarnych dokonań Polaków”. Po karambolu przesiadł się do trzeciego samochodu ŻW i udał w dalszą drogę do Warszawy. Wieczorem pojawił się na gali tygodnika „wSieci”, podczas której nagrodę „Człowieka Wolności Tygodnika wSieci” odebrał prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Politycy PO zarzucają ministrowi obrony, że pędził do Warszawy, by zdążyć na imprezę ku czci szefa PiS.

Czytaj również: Polacy mają dość Macierewicza?

rmf24.pl / twitter.com / Kresy.pl

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. zefir
    zefir :

    Wy się zakapiora Antka dolą przejmujecie,a żelazna yankesów brygada w rejonie Żagania już trzeci wypadek samochodowy niesie.Dzisiaj amerykańska ciężarówka ciągnąca cysternę pod wiaduktem kolejowym się nie zmieściła i wyrażnie bohatersko pod nim utkwiła-działo się to na wylocie z Żagania w kierunku Świętoszowa.Wczoraj Żagań wieść obiegła,że ciężarówka yankesów na tej samej drodze do Świętoszowa,polski bus staranowała.Jak tak dalej będzie to starym sovieckim zwyczajem lokalni zwać będą kowbojów trepami a nie sołdatami.

  2. malkontent
    malkontent :

    Obśmiałbym tego zidiociałego półgłówka razem z tą świtą jego klakierów na tym forum, ale dzisiaj wcale mi nie do śmiechu, a to z tego powodu, że ten bydlak zachowuje się dokładnie jak jego karłowaty idol spoczywający na Wawelu, bez względu na konsekwencje, zdrowy rozsądek, procedury i prawa fizyki zmusza podwładnych sobie ludzi do popełniania przestępstw !!!! i nie licząc się z cierpieniem zadanym wielu niewinnym ludziom. Ajatollah z Żoliborza to Stalin XXI wieku o tym wszyscy wiedzą, to on tworzy Polskę na podobieństwo i obraz swego zafajdanego żywota i otacza się takimi kanaliami jak ten półgłówek i im więcej wokół niego takich kanalii tym bardziej ta miernota czuje się bezkarna :-((((