1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. wnuk rezuna
    wnuk rezuna :

    Rosyjscy Bracia Słowianie !!!
    Przestańcie już chuliganić i złośliwie obsikiwać nogawki silniejszym od siebie !!!…USA,NATO i UE !!!
    Kiedy wreszcie zrozumiecie, że z silniejszymi się nie walczy, bo to bez sensu…
    Do silniejszych trzeba się PRZYŁĄCZYĆ !!!
    Dopiero wtedy Wasz naród rozkwitnie, wychodząc z nędzy i ciemnoty “ruskiego świata”…
    Czekamy na Was w UE i NATO…..nigdy “nie oddamy Chinom……”
    Pamiętajcie…