Jeśli praca dziennikarzy naszego portalu ma być wykonywana, Czytelnicy muszą za nią zapłacić. Tylko oni mają interes w istnieniu oddolnych i niezależnych inicjatyw dziennikarskich. Każda wpłata ma znaczenie. Prosimy, ustaw stałe zlecenie na Kresy.pl już teraz!

Nasi Czytelnicy oczekują od nas darmowego dostępu do treści. Zależy im, by materiały Kresów.pl docierały do jak największego grona osób. Oznacza to, że są o wiele bardziej skłonni do przelewania darowizn na działalność portalu otwartego dla wszystkich, niż do płacenia abonamentu na portal dostępny jedynie dla nich. Jeśli taki system ma funkcjonować, społeczność naszych Darczyńców musi być jednak zdecydowanie większa niż ma to miejsce obecnie. Tylko jeden na tysiąc naszych Czytelników płaci za naszą pracę. Miesięcznie wspiera nas społeczność licząca od 200 do 250 osób. Łączna kwota wszystkich darowizn bardzo rzadko dochodzi do 12 tys. PLN. Tymczasem, by pokryć wszystkie koszty związane z funkcjonowaniem portalu, powinna wynosić 19 tys. PLN.

Wystarczyłoby, by pracę naszego medium zaczął wspierać zaledwie jeden procent naszych Czytelników, abyśmy nie tylko pozbyli się wszystkich naszych finansowych problemów, ale stworzyli agencję informacyjną o dziesięciokrotnie większym zasięgu niż ma to miejsce obecnie.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zobacz także: Ustaw stałe zlecenie na Kresy.pl. Bez Twojego wkładu nie będzie obywatelskich mediów

W lutym zebraliśmy 12 tys. PLN – to o wiele więcej niż się spodziewaliśmy, ale wciąż za mało, by odsunąć od nas widmo likwidacji. By zamknąć budżet, musimy zbierać 19 tys. PLN każdego miesiąca. Jeśli jeszcze nie ustawiłeś stałego zlecenia na Kresy.pl, prosimy, zrób to teraz.

Obecnie Kresy.pl zatrudniają 8 osób. Tylko jeden z nas pracuje w niepełnym wymiarze, wszyscy pozostali pracują 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Wydawanie portalu kosztuje nas 22 tys. PLN miesięcznie. Prosimy, dołącz do 200 wspaniałych osób, które finansują nasze działania każdego miesiąca.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Jeśli Czytelnicy nie będą płacić za naszą pracę, nie będzie nas stać na jej wykonywanie. Polska przestrzeń publiczna straci medium opisujące rzeczywistość z punktu widzenia narodowego interesu i politycznego realizmu. Jedno z bardzo niewielu mediów, które łączy taką perspektywę z rzetelnym warsztatem dziennikarskim.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz