Kresy.pl istnieją dzięki Czytelnikom. Jeśli korzystasz z naszej pracy, wyceń ją już dzisiaj i pomóż nam tworzyć prawdziwie obywatelskie medium.

Finansowanie zaufanych mediów jest jednym z najpilniejszych obecnie obowiązków patriotycznych. Tylko dzięki wsparciu odbiorców możliwa jest ich konkurencja z korporacjami informacyjnymi za którymi stoi wielki kapitał lub partie polityczne oraz tabloidami, które odwołując się do najniższych ludzkich instynktów, są w stanie utrzymywać się wyłącznie z reklam. Żeby nie być skazanym wyłącznie na tego typu treści, Czytelnicy muszą wziąć na siebie choć minimalną cząstkę odpowiedzialności za funkcjonowanie mediów obywatelskich.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W Kresy.pl nie stosujemy krzykliwych tytułów, nie poruszamy tabloidowych tematów. Z rozmysłem stronimy od tematyki, która rozpala ciekawość i emocje tłumów. Nie stoi za nami żaden wielki inwestor, rząd czy partia polityczna, jak to ma miejsce w przypadku innych mediów, tak bardzo „niezależnych”. Nie jesteśmy tubą propagandową żadnej grupy interesu, choć pragnęlibyśmy zasłużyć sobie na tytuł rzecznika interesu polskiej wspólnoty narodowej.

Zobacz także: W sierpniu wsparło nas 215 osób. Pomóż nam budować medialną alternatywę

Za naszą pracę zapłacić mogą jedynie nasi Czytelnicy, w sierpniu wsparło nas 215 z nich. Niestety zdecydowana większość internautów uważa, że treści publikowane w sieci są i powinny być za darmo. Dlatego regularnie przypominamy im, że się mylą. Jak głosi popularne powiedzenie: „jeśli coś jest za darmo, to ty jesteś produktem”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Do dzisiaj, w miesiącu wrześniu, otrzymaliśmy od naszych Czytelników 7,5 tys. PLN. Do końca miesiąca musimy zebrać jeszcze 5,5 tys. PLN. Wydawanie portalu kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Kresy.pl są tworzone przez pięcioosobową redakcję, pracującą w pełnym wymiarze godzinowym. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz