Wyceń naszą pracę w tym miesiącu. To już ostatni gwizdek

Do końca października pozostały już zaledwie dwa dni. Prosimy, jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

By zbilansować nasz budżet (wyjść na zero) każdego miesiąca musimy zbierać 13 tys. PLN pochodzących od naszych Czytelników. Miesięczne koszty wydawania portalu, w tym zatrudnienia 5-osobowej redakcji, wynoszą 16 tys. PLN. Brakujące 3 tys. PLN udaje nam się pozyskać dzięki publikowanym na portalu reklamom. Jeśli podoba Ci się to, co robimy na Kresach.pl, prosimy, wyceń naszą pracę uczciwie już dziś, stosownie do swoich możliwości finansowych. Jeśli to możliwe, ustaw stałe zlecenie, gdyż tylko dzięki regularnym wpłatom jesteśmy w stanie osiągnąć finansową stabilizację.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W październiku zebraliśmy 11,5 tys. PLN. Do naszego celu brakuje nam zatem już tylko 1,5 tys. PLN. W tym miesiącu pracę naszego portalu wyceniło 225 osób. To dużo, lecz jest to zaledwie promil wszystkich Użytkowników korzystających z naszej pracy w tym okresie.

Bez świadomych Czytelników, rozumiejących, że to właśnie oni są odpowiedzialni za istnienie zaufanych mediów, przestrzeń medialna pozostanie zdominowana przez masowe media komercyjne i państwowe, które z powodów politycznych bądź biznesowych degradują i tabloidyzują przestrzeń debaty publicznej w Polsce. Dlatego to na Czytelniku spoczywa dziś odpowiedzialność za finansowanie rzetelnego dziennikarstwa.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Jeszcze raz prosimy: jeśli zasłużyliśmy na Twoje zaufanie, zapłać za naszą pracę.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz