Kresy.pl istnieją dzięki Czytelnikom. Jeśli korzystasz z naszej pracy, wyceń ją już dzisiaj i pomóż nam tworzyć prawdziwie obywatelskie medium.

Dziś szczególnie potrzebujemy finansowego zaangażowania i odpowiedzialności naszych Czytelników. Wakacje to dla nas najtrudniejszy okres w roku. Nasi Czytelnicy wyjeżdżają na urlopy i często odcinają się od internetu. Również członkowie naszej redakcji wyjeżdżają w tym czasie na dwutygodniowy wypoczynek. Oznacza to, że wakacyjny spadek ruchu jest dodatkowo pogłębiany przez mniejszą liczbę tworzonych przez nas materiałów. W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowo groźna, gdyż na opisaną wyżej niebezpieczną kombinację, nakłada się jeszcze ocenzurowanie naszego profilu na Facebooku. Od początku czerwca Facebook, bez podania żadnego uzasadnienia czy ostrzeżenia, zaczął drastycznie obcinać zasięgi naszych wpisów, co, jak do tej pory, poskutkowało utratą 1/4 naszego ruchu.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Oznacza to, że znajdujemy się dziś w niezwykle trudnym położeniu. Jeśli w lipcu nie uda nam się zebrać 13 tys. PLN, z dużym prawdopodobieństwem wpadniemy w kłopoty finansowe. Dlatego ponawiamy nasz apel: jeśli cenisz naszą pracę wyceń ją. 

Koszty tworzenia portalu w obecnej formie wynoszą 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą 3 tys. PLN. Pozostałe 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników portalu. 

Pragniemy również poinformować, że z początkiem czerwca rozpoczęliśmy prace nad nową wersją portalu, która, jak mamy nadzieję, dzięki nowym funkcjonalnościom pomoże nam odbudować straty spowodowane przez blokadę na Facebooku. Koniec prac zaplanowaliśmy na przełom listopada i grudnia. Wierzymy, że dzięki naszym Czytelnikom uda nam się dotrwać do tego momentu.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz