„Świteź” – oglądanie filmu

„Ktokolwiek będziesz w nowogródzkiej stronie,
Do Płużyn ciemnego boru
Wjechawszy, pomnij zatrzymać twe konie,
Byś się przypatrzył jezioru” (…).

Koniecznie obejrzyjcie film pt. „Świteź” w reżyserii Kamila Polaka z muzyką Iriny Bogdanovich. Powstał na podstawie ballady Adama Mickiewicza pt. „Świteź”. Trwa tylko 20 minut, ale prace nad nim trwały 7 lat. Wspaniałe odczucia wizualne dzięki zastosowaniu różnych technik przy produkcji filmu w powiązaniu z bardzo pasującą do niego muzyką dają niesamowity efekt.
Żeby obejrzeć w całości ten film ży ściągnąć program BitTorrent ze strony http://www.bittorrent.com/, a następnie uruchomić plik o nazwie FFD1E9D7F1E2CB38F8C0939A3C49D4B4940A9777 (1).torrent
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz