Sprzedaż „Gazety Wyborczej” pierwszy raz spadła poniżej 150 tys. egz.

We wrześniu 2015 roku większość dzienników zanotowało spadki sprzedaży – informuje portal wirtualnemedia.pl

Najwięcej stracił „Przegląd Sportowy”. Historyczne antyrekordy bije tez „Gazeta Wyborcza”, której sprzedaż po raz pierwszy spadła poniżej 150 tys. egzemplarzy, czyli o ok. 10% w zestawieniu z analogicznym okresem w zeszłym roku.

Największy kryzys dotyka jednak prasę sportową. Średni wynik sprzedaży „Przeglądu Sportowego” zmalał o 17,07 proc.

Źródło: wirtualnemedia.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • Avatar
      zefir :

      To prawda,szczególnie firmy państwowe i urzędy,jak też spółki skarbu państwa,mają „poprawnościowy” prikaz prenumeraty tego Gówno Wartego,parchackiego,propagandowego szmatławca.Gdy ten strumień państwowej kasy wyschnie,a czas najwyższy,to Adaś Szechter,antypolska menda,wreszcie pójdzie z torbami,jak na przyzwoitego parcha przystało.Mam świadomość,że logika w konfrontacji z parchacką polityką może być zawodna.Nowe władze RP /numeru już nie rozpoznaję/ to przecież też parchacka jarmółkowa opcja-i co tu wróżyć?Odczekajmy na dalsze odkrycia.