Znany podróżnik i autor książek wyjaśnił, dlaczego zagłosuje na Andrzeja Dudę w niedzielę.

Atutem pana Dudy jest to, że go nie znam w porównaniu z Komorowskim. Moją przyjemnością w tych wyborach jest nakopanie władzy, w związku z tym nie idę zagłosować za panem Dudą, tylko przyjemnością jest wykopać Komoruskiego, uderzyć w tę władzę, która mnie osobiście i naród polski prześladuje, obraża– mówił Cejrowski na antenie Radia Wnet.

Po prostu, gdyby to były wybory na jakiegoś wójta gminy, i też z Platformy byłby do kopnięcia w tyłek, w zamian za to, że jest jakikolwiek inny kandydat, gdyby kontrkandydatem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko– dodał znany ze swych wyrazistych przekonań podróżnik. Ponadto, według Wojciecha Cejrowskiego Bronisław Komorowski „poniża majestat Prezydenta RP:

Piastuje urząd i nie potrafi się zachować, tak jak poniżał majestat urzędu prezydenckiego pijany Kwaśniewski. Ci goście powinni odpowiadać z paragrafu o poniżanie urzędu prezydenckiego. Nie potrafi ortograficznie pisać, wydurnia się pod skocznią, mówi „ho ho ho!”, jako prezydent poniża swoimi zachowaniami nie tylko obywateli, ale majestat urzędu prezydenckiego– uważa znany podróżnik.

Radio Wnet / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

12 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  zan :

  Ludzie wyczuwają, że są robieni w konia. Od 25 lat te same agenturalne japy. Nic dziwnego, że pojawiają się reżimowi naganiacze – tacy jak Cejrowski, którzy usilnie starają się legitymizować system za pomocą podbijania frekwencji wyborczej. Frekwencja jest podbijana głównie za pomocą głosowania negatywnego. tzn. jedni głosują na PO bo nie lubią PIS, a drudzy głosują na PIS, bo nie lubią PO. Ludzie w większości NIENAWIDZĄ bydlaków z obu partii. Reżim po prostu nie jest w stanie zapewnić partii, która miałaby odbiór pozytywny. Po prostu z góry założono, że Polska będzie eksterminowana i nie da się zachować sympatii wyborców. Tylko uczucia negatywne są w stanie zmusić część co bardziej naiwnych wyborców aby poszli na wybory. W ten sposób reżim zapewnił, że obywatele głosują na partie rządzące mimo, że ich nienawidzą. Duopol jest ogromnym postępem względem rządów jednej partii, bo zapewnia trwałość rządów. To taka jakby komuna 2.0.

  • Avatar
   zan :

   Oczywiście syjonista Cejrowski ma gdzieś, że obaj kandydaci pochodzą z Unii Wolności. I po co całe te pie…nie, że jedni są z układu, a drudzy dziewice? Skoro PIS jest z namaszczenia Kiszczaka, a nad WSI stoi CIA (bo przecież muszą współpracować np. robiąć tajne więzienia), to jak mam traktować wynurzenia munrych na temat powiązań Bula z WSI? Że niby jak zagłosuję na Dudę, to WSI zniknie? Bajki dla naiwnych. A w ogóle nie rozumiem czemu kresy.pl cytują każde pierdnięcie jakiegoś talmudycznego pajaca.

   • Avatar
    kmicic :

    Myślałem, że to co piszesz jest przez Ciebie sumiennie zweryfikowane. „Syjonista” Cejrowski: „Leży przede mną jedno z kwietniowych wydań tygodnika „Tylko Polska” (nr 15(187)2004).
    Na stronie 12, na dole, „Lista zakonspirowanych Żydów” część 6.
    Znalazłem swoje nazwisko! Napisali tak:
    Wojciech Cejrowski – rysy twarzy, charakter – typowo żydowskie

    W związku z powyższym napisałem następujący list do redaktora naczelnego Leszka Bubla;
    Posłuchajcie…

    Wielce Szanowny Panie Redaktorze,
    Z prawdziwą przyjemnością odnalazłem swoje nazwisko na „Liście zakonspirowanych Żydów” opublikowanej w pańskim tygodniku. Od lat usilnie poszukuję dowodów na istnienie choćby naciąganego związku krwi między moją rodziną a światowym żydostwem. W latach szkolnych i studenckich prowadziłem gruntowne poszukiwania moich żydowskich korzeni. Ich odnalezienie pozwoliłoby mi ubiegać się o wymarzone stypendium w USA. (Byłem wprawdzie zdolny, znałem języki, ale brakowało mi… punktów za pochodzenie.) Niestety te wysiłki przyniosły marne rezultaty. Przebadałem swoją rodzinę zarówno po mieczu, jak i po kądzieli, na kilka pokoleń wstecz i wyszło mi, że mam 37,5% krwi szlacheckiej, 37,5% krwi chłopskiej, oraz 25% krwi niemieckiej. W dodatku krew niemiecka też jest wątpliwa, bo w najlepszym przypadku chodziłoby o Niemco-Polaków z Wolnego Miasta Gdańsk, lub co gorsza nawet o holenderskich mennonitów. Drogi Panie Leszku, Umieszczenie mnie na Waszej liście przywróciło mi nadzieję! Ach, gdybym tylko mógł udowodnić światu, że jestem choć trochę Żyd! Czy Pan to sobie wyobraża? Mógłbym wreszcie spokojnie prowadzić moją działalność publicystyczną, zapoczątkowaną w „WC Kwadransie”. Mógłbym krytykować i gromić, mógłbym ośmieszać żydo-komunę, łoić jej skórę i nikt nie byłby w stanie oskarżyć mnie o antysemityzm, ani o skłonności faszystowskie. Hulaj dusza, piekła nie ma! Dlatego, jeżeli los naszej Ojczyzny jest Panu bliski, a wiem, że jest napewno, wzywam Pana do dostarczenia mi niezbitych dowodów mojego żydowskiego pochodzenia, abym mógł się nimi zasłaniać przed wrednymi oskarżeniami naszych przeciwników. Ojczyzna czeka! Teraz wszystko w Pana rękach. Z poważaniem /-/ Wojciech Cejrowski. http://www.cejrowski.com/dziennik/index.php?id=5547 &subpage=2

    • Avatar
     zan :

     Cejrowski w wywiadzie dla Gościa Niedzielnego namawiał do współpracy z Izraelem, z wielką pogardą i nienawiścią wyrażał się o Palestyńczykach. Jego DRUGA żona pracowała w redakcji Frondy gdzie promuje się importowane z USA tzw. judeochrześcijaństwo. Cejrowski mówił też, że bardziej przemawia do niego Stary niż Nowy Testament. Mam gdzieś co ma w rozporku i mam gdzieś jego badania genealogiczne. Liczą się poglądy, a te są jak u posttrockistowskiego neokonserwatysty. Oliwa na wierzch wypływa.

     • Avatar
      zan :

      Oczywiście syjonista nie musi być Żydem. W USA jest pełno chrześcijan (w zasadzie post-chrześcijan) którym ktoś dokonał podmianki memów. Oni wierzą, że wspieranie państwa Izrael to plan boży. Osoba Jezusa jest w tych sektach marginalizowana, a wszelkie odniesienia do „ludu Izraela” tłumaczone dosłownie. Poczytaj sobie jak judeochrześciajanie amerykańscy zapindalają w wakacje za darmo w kibucach myśląc, że za to pójdą do nieba. Temat rzeka.

     • Avatar
      zan :

      Dobra, tu masz nagranie showmana który się piekli o arafatkę na palmie: http://www.radiownet.pl/publikacje/wojciech-cejrowski-po-co-zawieszono-arafatke-na-palmie-na-rondzie-de-gaullea Zauważ, że wszystkowiedzący WC nie wie skąd się wzięła plastykowa palma na rondzie. No to ja podpowiadam: aby pan pan Samuel Warszawski czy inny taki po powrocie z pewnego ciepłego kraju czuł się jak u siebie w domu. W końcu tam przechodzą Aleje Jerozolimskie. Wracając do arafatki (o której bym nie sułyszał gdyby nie WC). FAKTEM jest, że Żydzi w XX wieku NAJECHALI Palestynę i z życia Palestyńczyków zrobili piekło. Jakim trzeba być bydlakiem by odwracać role kat ofiara? Oczywiście WC próbuje swoje poparcie dla Izraela racjonalziować tłumacząc to interesem Polski , tzn. koniecznością trzymania z silniejszymi. Całkowicie amoralne, ale załóżmy że OK. Problem w tym, że jak go zapytano o Rosjan, to polecił do nich strzelać a nawet bojkotować literaturę. O, tutaj WC przestaje być cynicznym politykiem-strategiem, a zamnienia się w rozgorączkowanego fanatyka operującym na poziomie 16 latka. I ja mam takiego osobnika szanować? WC daje 3 Kukizy i pół Michnika w 10 stopniowej skali dmuchanego autoryteta.

    • Avatar
     zan :

     „Stary Testament rozumiem, do Nowego nie dorosłem duchowo. Nowy Testament do mnie nie przemawia i mnie… nudzi. ” — http://gosc.pl/doc/762463.Moze-jestem-egzotycznym-katolem/4 No pewnie. ST w którym były rzezie, gwałty itp jest fajny, a NT to nudy na pudy. Dla chrześcijan ważniejszy jest NT, ale co ma zrobić Żyd? Ano, odkręcać wszytsko co w NT. 🙂 Nie mogę za to znaleźć fragmentu w którym WC bluzga na Palestyńczyków i apeluje by współpracować z Izraelem.