Imigranci z Afryki dokonali we Włoszech makabrycznej zbrodni.

W miejscowości Fiuggi (godzina jazdy na południe od Rzymu) trzej imigranci zgwałcili i próbowali zamordować szefową placówki imigracyjnej, która przez pół roku roztaczała nad nimi opiekę.

Według włoskiego serwisu roma.corriere.it, trzej sprawcy pochodzili z Egiptu. Dwóch było w wieku 17 lat, trzeci w wieku lat 16.

Napastnicy obezwładnili 48-letnią kobietę i brutalnie ją zgwałcili. Następnie Imigranci zdemolowali następnie ośrodek i pobili jego pracowników.

Sprawcy zostali zatrzymani przez włoską policję.

Przeczytaj także: Włochy: imigranci wyrzucają podarowaną im odzież

Przeczytaj także: Włochy: nielegalni imigranci zdewastowali hotel, domagając się większych środków finansowych

roma.corriere.it/pamelageller.com/KRESY.PL

12 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. sobiepan
  sobiepan :

  Szkoda nawet komentować .Jedyna rada zapakować z powrotem na statki i pod eskortą wojska odesłać do Afryki . Poczytajcie tytuły artykułów nawet na tym niszowym portalu reklamowym Szwecja: „uchodźcy” z Erytrei zadźgali dwie osoby w salonie IKEA . Zamieszki muzułmańskich imigrantów na greckiej wyspie Kos. Burmistrz: „Poleje się krew”. Włochy: imigranci zbiorowo zgwałcili szefową ośrodka dla uchodźców no przecież to tylko kobieta.To bydło ma tylko roszczenia . Już Niemiaszki nielegalnie podrzucają na Opolszczyznę nielegalnych bandyckich muzułmanów.

 2. kojoto
  kojoto :

  Nie widze informacji na stronie zrodlowej pamelageller.com. Czy to jest gdzies jeszcze potwierdzone? Obawiam sie swoja droga, ze politycy odpowiedzialni za podobne zdarzenia nie poniosa zadnej odpowiedzialnosci… ostatecznie to my wybieramy sobie przedstawicieli. Zobaczycie mikrocefale popierajace PIS co oni zrobia zeby powstrzymac naplyw islamskich imigrantów.

 3. wepwawet
  wepwawet :

  Wydaje się, że to dość specyficznie potraktowanie hasła o wzbogacaniu Europy czy jej mieszkanek. Jednostkowa tragedia zapewne nie zmieni podejścia do problemu imigrantów – może ktoś głośniej powie, że należy ich szybciej wysłać do Polski. Choć trzeba przyznać, że zmienia się podejście jeszcze rok temu a sprawa ta pewnie nie ujrzałaby światła dziennego. —— Oczywiście zaraz znajdą się „autorytety” wskazujące, że to pojedynczy wybryk, że warunki mieli nie takie, że młodzi chłopcy mają potrzeby seksualne… skończy się pewnie na zapewnieniu płatnych prostytutek (choć pewnie ciężko będzie je namówić) lub losowaniach która z mieszkających w pobliżu rodzin ma przyprowadzić swoją córkę aby ulżyć doli imigrantów. Współczesna wędrówka ludów zniszczy UE, gdyż przy obecnej polityce nie prosta ona rosnącej liczbie imigrantów i generowanych przez to problemów społecznych.

 4. zan
  zan :

  Zwierzęta niczemu niewinne. Robią co im instynkt nakazuje. Winni są Włosi sprowadzający małpy do centrów swoich miast zamiast pozwolić im zatonąć w morzu. Szefowej ośrodka nie współczuję, bo jako funkcjonariusz reżimu aktywnie zamieniała Włochy w gówno.