W gabinetach eurokratów powstał plan przesiedlenia nielegalnych imigrantów, którzy przekroczyli granice Unii Europejskiej do niemal wszystkich krajów Wspólnoty.

Ani jednego imigranta nie przyjmą Brytjczycy, ani Duńczycy. Bruksela przydzieliła Niemcom 35 tys. migrantów, Francji ponad 26 tys. migrantów, a Hiszpanii ponad 16 tys. Zaraz po nich jest Polska, która ma być zmuszona do przyjęcia czwartego co do wielkości kontyngentu nielegalnych przybyszów wynoszącego 10 434 osób.

dailymail.co.uk/kresy.pl

20 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. wepwawet
  wepwawet :

  Ładnie – znaczy wzrost w stosunku do planowanych 2 tysięcy. Podstawowe pytanie czy te 10 tysięcy to Polska mam przyjmować na co pół roku czy też co roku. Zresztą znając niemieckie zapotrzebowanie i unijne kłamstwa wątpię aby poprzestano na tej liczbie. Za kilka miesięcy okaże się, że trzeba przyjąć 20 lub 30 tysięcy (liczba będzie pewnie systematycznie zwiększana), a po kilkunastu latach społeczności imigrantów staną się zauważalnym problemem w miastach. — Jedynym wyjściem jest zablokowanie wędrówki ludów. Odnośnie „europejskiej solidarności” to ta ni istnieje, o czym Polska miała już okazje się przekonać.

 2. wepwawet
  wepwawet :

  Ładnie – znaczy wzrost w stosunku do planowanych 2 tysięcy. Podstawowe pytanie czy te 10 tysięcy to Polska mam przyjmować co pół roku czy też co roku. Zresztą znając niemieckie zapotrzebowanie i unijne kłamstwa wątpię aby poprzestano na tej liczbie. Za kilka miesięcy okaże się, że trzeba przyjąć 20 lub 30 tysięcy (liczba będzie pewnie systematycznie zwiększana), a po kilkunastu latach społeczności imigrantów staną się zauważalnym problemem w miastach. — Jedynym wyjściem jest zablokowanie wędrówki ludów. Odnośnie „europejskiej solidarności” to ta nie istnieje, o czym Polska miała już okazje się przekonać.

 3. raf66
  raf66 :

  Do reszty tych unijnych debili pojebało.Przecież u Nas kibole ich na butach do Berlina wykopią. Nikt z normalnych Polaków ich nie chce.Po co ich do Nas pchają.Konflikty i pogromy -murowane. To naprawdę koniec pederastów i jewrosojuza…..Oby JAK NAJSZYBCIEJ.Raf66

  • czas_przebudzenia
   czas_przebudzenia :

   Mafie pozwiązań żydowskich-chazarskich (które aktualnie wspierają mafie banderowców, bo istnieje szansa rozpętania silniejszej wojny z Rosją) nie odpuszczają. Nie odpuszczają, bo czują, że ich czas się może skończyć zanim doprowadzą do wybuchu III wojny światowej – dla nich to już jest działanie na granicy życia i śmierci, bo za daleko zabrnęli. Od momentu gdy uda się im rozpocząć prawdziwe piekło w Europie, od tego czasu będą znów bezpieczni – jeśli czas bez piekła się przedłuży, to paru zdenerwowanych generałów w Europie może postanowić o przejęciu władzy i o … pogromach Żydów. Chazarzarzy chcą zdążyć rozpętać piekło, by banderowcy tłukli się z całą mocą z Rosjanami a na Zachodzie oraz by młode byczki beżowe i czarne zrobiły ogólną rozpie..duchę na Zachodzie.

 4. zefir
  zefir :

  Tym europejskim kołchożnikom,zdegenerowanych pasożytnictwem na trudzie Europejczyków,z neznanego nadania i przed nikim nieodpowiedzialnych,zdrajcom interesów Europy i Europejczyków,olewających swe podstawowe,wręcz elementarne obowiązki skutecznego zabezpieczenia granic UE przed napływem nielegalnych,dzikich hord muslimsko-murzyńskich,leniom i domorosłym filozofom,należy dać zdecydowany sprzeciw i odprawę.Organizowany jest ogólnoeuropejski ruch sprzeciwu przeciw wrogiej Europejczykom postawie UE,PE,KE i innym organom kierowanym przez zdegenerowane i wrogie europejskim tradycjom elementy.

 5. sylwia
  sylwia :

  Teraz Polska ma przyjąć 10 000 barbarzyńców. Potem nastȩpne 10 000. Potem 100 000. Potem 1 000 000. Temu nie bȩdzie końca. Zostaniemy białą mniejszością narodową w Polsce usianej meczetami i naszymi trupami. UE stwarza zagrożenie dla naszego biologicznego bytu. Czas założyć polsko-czesko-wȩgierską wspólnotȩ gospodarczą. Czas uciekać z Unii Europejskiej.

 6. rebeliant80
  rebeliant80 :

  Nie wiem, dlaczego, jak sam o sobie mówi – prezydent wszystkich Polaków Andrzej Duda, w imieniu tych właśnie wszystkich Polaków (bo tylko garstka oszołomów wypowiada się pozytywnie o przyjęciu imigrantów, reszta od prawa do lewa jest przeciw) wyraźnie nie powie, że nie życzymy sobie przyjmowania imigrantów, zamiast tego pojechał do Berlina i wił się jak piskorz, byle by tylko nie urazić szwabów, kiedy go zapytali o kwestię imigracji

  • czas_przebudzenia
   czas_przebudzenia :

   Po takich zachowaniach odróżnia się prawdziwych polityków narodu od obcych marionetek zdalnie sterowanych. Samo ładne gadanie nie wystarczy, gdy widać, że polityk boi się jakichś sił z góry. Tacy „zdalnie sterowani” będą łaqdnie bełkotać, a krok po kroku wykonają wszystkie z rozkazami z góry, jakie przychodzą do nich w ścisłej tajemnicy od sił „o których nie mówimy”.

 7. jerzyjj
  jerzyjj :

  W Rzeczpospolitej polskojęzyczny RZĄD uległ szantażowi ze strony potężniejszych państw europejskich, z których jedno stwierdziło, że jeżeli Warszawa nie wykaże się solidarnością w przedmiocie przyjmowania uchodźców, to kraje południa nie muszą wykazywać się solidarnością w sprawie bezprawnych sankcji przeciwko Federacji Rosyjskiej …
  To znaczy że rządzą nami ludzie, których nie można opisać, ponieważ skala opisowa wkracza na słowa powszechnie uznawane za obelżywe w języku polskim.
  Jakie to żałosne… Rzeczpospolita w imię sankcji, szkodzących jej interesom została zmuszona do zmiany polityki imigracyjnej! Zachodnie koncerny robią i będą robić dalej doskonałe interesy w Rosji, a w Rzeczpospolitej będą całe dzielnice nowych obywateli o innych wartościach, kulturze i o innej percepcji rzeczywistości niż autochtoni. Nie ma co, to rzeczywiście będzie fantastyczna wymiana – nic, w zamian za rzeszę ludzi – potencjalnie do utrzymywania na systemie socjalnym przez pokolenia i wszystkie problemy, jakie ze sobą przyniosą! Zresztą nie za „nic”, tylko za straty, bo przecież ponosimy olbrzymie straty na sankcjach i ich konsekwencjach. Wszystko to w imię ponoszenia konsekwencji, o czym swego czasu mówił pewien pan, który już na szczęście odchodzi z polityki. Jednak – oto Polska właśnie. Mamy z niczego, za wiele – nowy problem.
  Gorsze jest chyba tylko upokorzenie, w którym ,,suwerenny rząd” w Polsce, jest zmuszony przez EUROKOLCHOZ którego nasz kraj jest członkiem do działania, które jest sprzeczne z wolą dominującej części społeczeństwa polskiego. Ten rząd zapłaci za to w najbliższych wyborach, a polityków podejmujących te nieudolne i szkodliwe decyzje, trzeba będzie rozliczyć po zmianie władzy zgodnie z przyjętymi normami w tej kwestii.
  PS. Czy można ufać Platformie Obywatelskiej, jeżeli do Bilderberg, a zarazem siostrzanej CFR i Grupie Bilderberg – Komisji Trójstronnej należy założyciel PO, Andrzej Olechowski, zaś inny wpływowy członek PO, SZPIEG SIKORSKI, w imię ciaśniejszych stosunków Polski ze Stanami Zjednoczonymi do jeszcze bardziej niebezpiecznego Amerykańskiego Instytutu Przedsiębiorczości? Prawdziwym wrogiem nie jest terroryzm nam znany z telewizji – zagrożeniem są Stany Zjednoczone i każdy kto przystaje na ich programy militarne dla wzbogacenia korporacji jest zdrajcą! Ramieniem Council on Foreign Relations – CFR (korzeni Hitleryzmu, bolszewizmu, wojny w Korei, Wietnamie, Zatoce Perskiej i Iraku, z celem socjalistycznej dyktatury – globalnego rządu) w Polsce od samego początku była i jest Platforma Obywatelska, dlatego jak najszybciej powinna zostać wyrzucona na śmietnik historii, rozliczona i usunięta z życia politycznego jako potencjalne zagrożenie dla Polski.