W internecie pojawiło się nagranie, na którym słychać jakie hasła wznosili Ukraińcy na marszu w Przemyślu. Widać też reakcję polskich patriotów. Przypomnijmy, że na marszu doszło do bójki – Polacy porwali koszulkę w banderowskich barwach należącą do jednego z demonstrantów.

Przeciwko promocji ideologii banderowskiej wystąpiła kilkudziesięcio-osobowa grupa kibiców i narodowców. Doszło do przepychanek między demonstrantami.

Więcej na temat marszu tutaj: Blokada marszu Ukraińców w Przemyślu – banderowskie barwy w strzępach [+FOTO]

KRESY.PL

15 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. sylwia
  sylwia :

  Polską ripostą na przekręcanie przez ukraińców slów polskiego hymnu niech będzie przekręcanie slów ich hymnu tak oto: 'Szcze ne wmerła ukraina ale wona pomre’ ( Ще не вмерла yкраїнa але вона помре: jeszcze ukraina nie zginęła ale ona umrze ). Forumowiczów znających wraży język ukraiński lepiej ode mnie zachęcam do dalszego ulepszania tego pomysłu.

  • sylwia
   sylwia :

   P. Władysławie: Pana wpisy świadczą o tym, że ma Pan serce na właściwym miejscu i dobre rozeznanie trudnej sytuacji Polaków między młotem globalizmu a kowadłem narastającego niebezpieczeństwa odrodzonego ukraińskiego hitleryzmu i banderyzmu. Przy okazji: wielu forumowiczów zainteresowałby obiektywny komentaż o życiu rosyjskiej prowincji. My tego tematu nie znamy a rusofoby, które go też nie znają, wmawiają nam, że dobrze jest tylko w wielkich miastach a rosyjska prowincja gnije w błocie i biedzie przygnieciona moskiewskim terrorem. Jak jest naprawdę? Może Pan pisać po rosyjsku: użyjemy http://www.translate.google.com.

 2. jaro7
  jaro7 :

  Tak działa policja w Polsce,kolejny popis niekompetencji,nieudolności.Jakies stowarzyszenie powinno złożyć na nich zawiadomienie i wszystkich tych pseudo 'polskich’ policjantów jak nie wywalic na zbity pysk to przenieść do jakis grajdołów włącznie z ich komediantem Pucybutem.

 3. blitz
  blitz :

  Dajcie świadectwo dbania o dobre imię Polski!!! Dzwońcie 16 6773340 (Naczelnik Wydz. Prew.) z żądaniami wszczęcia postępowania karnego w związku ze złamaniem art 133 KK (część szczególna, Rozdz. XVII). Razem przeflancujemy co najmniej ambiwalentną postawę funkcjonariuszy wobec prawa.