W Dniu Uchodźcy na jednym z białostockich wiaduktów zawisły transparenty z hasłem proponującym repatriację rodaków zamiast ściągania imigrantów.

21 czerwca jest ustanowionym przez ONZ Dniem Uchodźcy. Właśnie tego dnia na wiadukcie nad ulicą Zwierzyniecką w Białymstoku zawisły dwa transparenty. Jeden z napisami: „Zamachy w EU 2391 ofiar” oraz dopiskiem, że liczba ta dotyczy zamachów terrorystycznych popełnionych w latach 2015-2018. Dodano także napis #DzieńUchodźcy. Na drugim transparencie pojawił się natomiast napis „Repatrianta zamiast imigranta”.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

1416 PLN    (6.43%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Wiadomość o transparentach podał białostocki portal poranny.pl, który oparł się na informacji i zdjęciach wykonanych przez jedną z czytelniczek, która przejeżdżała ulicą nad którą umieszczono transparenty. Brak potwierdzenia kto wywiesił transparenty.

Faktem jest, że jeszcze zanim o transparentach napisał poranny i zamieścił ich zdjęcia zrobione przez czytelniczkę, jeszcze 21 czerwca, a więc w dniu, w którym zostały one wywieszone, zdjęcie transparentu zamieścił na swojej stronie na Facebooku podlaski okręg Młodzieży Wszechpolskiej.

Czytaj także: Na progu imigracyjnej katastrofy: Skończymy jak Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy?

poranny.pl/kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz