W Dniu Uchodźcy na jednym z białostockich wiaduktów zawisły transparenty z hasłem proponującym repatriację rodaków zamiast ściągania imigrantów.

21 czerwca jest ustanowionym przez ONZ Dniem Uchodźcy. Właśnie tego dnia na wiadukcie nad ulicą Zwierzyniecką w Białymstoku zawisły dwa transparenty. Jeden z napisami: „Zamachy w EU 2391 ofiar” oraz dopiskiem, że liczba ta dotyczy zamachów terrorystycznych popełnionych w latach 2015-2018. Dodano także napis #DzieńUchodźcy. Na drugim transparencie pojawił się natomiast napis „Repatrianta zamiast imigranta”.

Wiadomość o transparentach podał białostocki portal poranny.pl, który oparł się na informacji i zdjęciach wykonanych przez jedną z czytelniczek, która przejeżdżała ulicą nad którą umieszczono transparenty. Brak potwierdzenia kto wywiesił transparenty.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Faktem jest, że jeszcze zanim o transparentach napisał poranny i zamieścił ich zdjęcia zrobione przez czytelniczkę, jeszcze 21 czerwca, a więc w dniu, w którym zostały one wywieszone, zdjęcie transparentu zamieścił na swojej stronie na Facebooku podlaski okręg Młodzieży Wszechpolskiej.

Czytaj także: Na progu imigracyjnej katastrofy: Skończymy jak Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy?

poranny.pl/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz