Reprezentacja Polski w piłce nożnej jedzie na Mundial do Rosji! [+GOLE VIDEO]

Po wygranej z Czarnogórą na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski wygrywa grupę E i jedzie na Mundial do Rosji.

Do awansu do finałów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2018, jakie odbędą się w Rosji Polska potrzebowała remisu lub wygranej z Czarnogórą. Już w szóstej minucie prowadzenie zapewnił Krzysztof Mączyński.

Na kolejną bramkę biało-czerwonych czekaliśmy jedynie 9 minut.  W piętnastej minucie piłkę do bramki Czarnogórców posłał Kamil Grosicki:

W drugiej połowie reprezentacja Czarnogóry. W 78 minucie gola z przewrotki zdobył Mugosa. Do remisu doszło już w 83 minucie, po kolejnej bramce Czarnogórców.

Czarnogórcy niedługo cieszyli się z remisu, ponieważ już dwie minuty później wynik na 3:2 podnosi Lewandowski.

Nie była to ostatnia bramka – wynik na 4:2 ustaliła samobójcza bramka Stojkovicia.

Wynik mógł być nawet wyższy, ale w 89 minucie Zieliński trafił w poprzeczkę.

Reprezentacja Polski z dorobkiem 25 punktów wygrywa grupę i jedzie na Mundial do Rosji.