Jarosław Kaczyńskie komentując niedawne wystąpienia lidera partii KORWIN stwierdził, że jest „elementem patologii” podtrzymującym system.

„Udział Janusza Korwin-Mikkego polskiej polityce przypomina sytuację w innych krajach, jak choćby pozycję Żyrinowskiego w Rosji. To jest element patologii, która czemuś służby, żeby ten system, który mamy podtrzymywać w kształcie, który odbiera Polakom wiele szans” – Kaczyński mówił w czasie konferencji prasowej. Jak dodał: „Sądzę, że dużo poważniejszą groźbą są słowa o strzelaniu do górników. To coś znacznie groźniejszego. To Pan Korwin-Mikke stosuje metodę dawania w twarz. To zastosował w odniesieniu do eksministra. On nie jest człowiekiem, którego można uznać za godnego uszanowania. Udział Janusza Korwin-Mikkego polskiej polityce przypomina sytuację w innych krajach, jak choćby pozycję Żyrinowskiego w Rosji. To jest element patologii, która czemuś służby, żeby ten system, który mamy podtrzymywać w kształcie, który odbiera Polakom wiele szans”. Koncepcje Korwina-Mikke Kaczyński określił jako „księżycowe idee”.

wpolityce.pl/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zan :

    Skoro JKM „podtrzymuje system”, to co powiedzieć o magdalenkowo-okrągłostołowych Kaczyńskich działających w polityce od zawsze, majacych swego czasu rząd i z premedytacją rozwalajacych koalicję by zrobić miejsce dla PO? Co powiedzieć o Macierewiczu działajacym w KOR z Michnikiem, co powiedzieć o Radku Sikorskim w rządzie PIS. Nie poznał się nasz Wielki Wódzi i patriota na Radku?