W skrytkach autobusu jadącego z Białej Podlaskiej do białoruskiego Brześcia pogranicznicy odkryli kilkaset kilogramów wyrobów mięsnych.

Służba prasowa Brzeskiej Grupy Pogranicznej im. Dzierżyńskiego poinformowała, że jej funkcjonariusze wykryli w polskim autobusie ukryte skrzynie z produktami mięsnymi polskiej produkcji. Do próby przemytu doszło na przejściu granicznym „Brześć”. Okazało się, że razem turystycznym autobusem przewożono 351 kilogramów wędlin i kiełbas.

charter97.org/kresy.pl

Oceń ten artykuł
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz