W ostatnim meczu na Mundialu reprezentacja Polski wygrała z Japonią 1:0. Kraj ten jednak wyszedł z grupy, po wygranej Kolumbii nad Senegalem.

Po dwóch fatalnych meczach reprezentacji Polski na Mundialu z Senegalem i Kolumbią nie było już szans na jej wyjście z grupy. Biało-czerwoni wygrali jednak ostatni mecz z Japonią.

W pierwszej połowie nie padł żaden gol. Dopiero w drugiej połowie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w 59 minucie do bramki Japończyków trafił Jan Bednarek.

W drugim meczu polskiej grupy Kolumbia wygrała z Senegalem eliminując go z dalszych rozgrywek.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Gol Jana Bednarka:

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz