Michał Kamiński chce doradzać prezydentowi Ukrainy – podaje „Fakt”

„Fakt” podał, że były spin doctor PiS-u, obecnie sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, chce doradzać prezydentowi Ukrainy Petro Poroszence.

Wśród polityków PO krążą plotki, że Kamiński ma wystartować do Sejmu z Tarnowa. Jednak on sam dobrze wie, że w swej partii ma słabą pozycję. Boi się, że nawet premier Ewa Kopacz nie da rady przeforsować go na 1. miejsce na liście– podaje gazeta.

Jak pisze „Fakt”, wcześniej Kamiński starał się o posadę ambasadora w Kijowie, jednak kandydaturę zablokował minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

„Fakt” / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zefir :

    Spin,czy Pic -fachowiec od „odpowiedniego” interpretowania faktów i zjawisk,dla dobra swego i pracodawcy. Inaczej plugawa menda,od robienia ludziom wody z mózgów.Taka łajza jak Kamiński,każdemu chce dogodzić-za kasę i bez względu na kryteria,w tym moralne ,bezwstydnie każdemu w d.pę wlezie.Pic „Doctor”to bezczelny blef cwaniaka,kłamcy,czyli picera,dla podniesienia swej ułomnej rangi.Tylko mierni,słabi,głupi i naiwni premierzy,czy prezydenci uciekają się pod skrzydła takich pic-doktorów jak łysy Kamiński,mimo że podatnik za wsio płaci.