Pięciu Ministrów Spraw Zagranicznych Krajów Nordyckich protestuje przeciwko działaniom Moskwy. Chodzi o przeszukania w biurze Rady Nordyckiej w Kaliningradzie – podaje portal polskieradio.pl.
Ministrowie w proteście wyrażają zdziwienie z powodu zastosowania rosyjskich wewnętrznych przepisów dotyczących kontroli pozarządowych organizacji do inspekcji instytucji zagranicznej.
Protest sformułowany został podczas spotkania Ministrów Spraw Zagranicznych w Szwecji. W najbliższym czasie zostanie przekazany w Moskwie stronie rosyjskiej – podaje polskieradio.pl




























