„Rzeczpospolita” informuje o nowym piśmie prezydenta Andrzeja Dudy do Antoniego Macierewicza.

Prawdziwość pisma potwierdził rzecznik kancelarii prezydenta Marek Magierowski.

Pismo zostało ujawnione na koncie na Twitterze @dane_publiczne.  Jest skierowane do ministra Antoniego Macierewicza i do wiadomości premier Szydło.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Andrzej Duda napisał dwa listy do Antoniego Macierewicza

Jak informuje „Rzeczpospolita” – W datowanym na 16 marca piśmie prezydent przekazuje wykaz pism, skierowanych przez szefa BBN, na które Antoni Macierewicz nie przedstawił odpowiedzi. Prezydent domaga się zajęcia pilnego stanowiska oraz podkreśla, że niektóre pisma szefa BBN „mają szczególne znaczenie dla bezpieczeństwa państwa”. Pisma te – jak wskazuje informacja o załączniku – mają pochodzić z okresu grudzień 2015- październik 2016.

Kresy.pl / Rp.pl

Czytaj kolejny artykuł
1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. jerzyjj
  jerzyjj :

  Szanowny Antoni,
  Z pewną nieśmiałością zwracam się do ciebie z gorącą prośbą. Czy zechciałbyś może w przerwach pomiędzy kolejnymi atakami szału poświecić mi chwile i odpisać, co tam w tym naszym wojsku się dzieje. Bo w gazetach piszą, że źle? Że coś z generałami nie tak, że helikopterów nie ma, że pieniądze zamiast na armię idą na jakiś weekendowych chłopców, co się bawią w żołnierzy, ze nie ma żadnych planów? Ja tu na nartach nie zawsze mam dostęp do mediów a z prasy to tylko Gość Niedzielny dociera.
  Oczekuję z nadzieją na odpowiedź
  Twój Andrzej