Witalij Kliczko opowiedział o tym, jak w Niemczech kibice masowo oddają bilety na EURO 2012.

Kliczko, lider partii „UDAR” (ukr. „uderzenie”) wystąpił w programie Szuster Live na antenie pierwszego kanału ukraińskiej telewizji publicznej.„Otrzymywałem dziś telefony z Niemiec. Odbywa się tam masowy zwrot biletów na EURO-2012. Jeżeli w najbliższym czasie nie odpowiemy, kto stoi za tymi wydarzeniami (wybuchami w Dniepropietrowsku – KRESY.PL), znajdziemy się w bardzo niedobrej sytuacji. Powinniśmy dać jasny sygnał tym, którzy chcą przyjechać na Ukrainę na EURO 2012 ” – powiedział Kliczko.

Prezydent ukraińskiej federacji piłkarskiej Grigorij Surkis nazwał z kolei wybuch w Dniepropietrowsku próbą zdyskredytowania całego kraju w przededniu EURO 2012.

obozrevatel.com/twg/KRESY.PL

Kliczko: Niemcy przestraszyli się ataku terrorystycznego w Dniepropietrowsku
Oceń ten artykuł

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz