Jan Piekło, przyszły ambasador RP na Ukrainie, określił swoje cele w wywiadzie udzielonym jednemu z portali internetowych. W większości będą prowadziły do zapewniania bezwarunkowej pomocy Ukrainie i zamazywania historii.

W wwiadzie, jaki udzielił Jan Piekło jednemu z portali internetowych, przyszły ambasador nakreślił swoje najważniejsze zadanie: „Po pierwsze chciałbym uruchomić linię kredytową, którą obiecał Ukrainie prezydent RP Andrzej Duda(w końcu 2015 roku prezydent RP zadeklarował uruchomienie kredytu SWAP w wysokości 1 mld euro praz 100 mln euro dla stworzenia dodatkowych przejść granicznych na granicy – przyp. redakcji polukr.net). Trzeba zdecydować, jak najlepiej byłoby wykorzystać te środki„. Wprawdzie zaznacza, że plan ma określać, w jakim stopniu polskie firmy skorzystają na tym kredycie, biorąc udział w przetargach organizowanych przez Ukrainę, ale biorąc pod uwagę poziom korupcji panujący u naszego sąsiada trudno nie odnieść wrażenia, że zapowiadane otwarcie na polskie przedsiębiorstwa jest mrzonką.

Według Piekły Polska powinna zaangażować się w rozwiązywanie konfliku Ukraina – Rosja. Powiedział on: „I najważniejsza sprawa dla Ukrainy – bezpieczeństwo. Czyli jak zakończyć wojnę. Chociaż nie jest to dla mnie główny problem, to sądzę, że Polska powinna aktywnie brać udział w procesie pokojowym, pomagać Ukrainie w poszukiwaniu rozwiązań„.

Piekło uważa, że zachód i NATO powinno bardziej zaagażować się w konflikt na Ukrainie: „ta wojna to problem całej Europy, bezpieczeństwa Unii Europejskiej„. Piekło nie kryje, że ważną dla niego sprawą jest bezpieczeństwo Ukrainy: „Polska przez cały czas wyrażała zainteresowanie tym, aby Ukraina była jak najbliżej członkostwa w UE i NATO. Na obecnym etapie – bardzo ważne są wspólne ćwiczenia wojskowe, działalność brygady litewsko-polsko-ukraińskiej. Ze swojej strony będę starał się maksymalnie wspierać i rozwijać te i podobne inicjatywy„.

Piekło chce rozwiązywać również inne problemy Ukrainy. Na pytanie o to co należałoby zrobić z wizami dla Ukraińców odpowiada: „Najprostsze rozwiązanie, które proponuje teraz Komisja Europejska to zniesienie wiz dla Ukraińców. Popieram ten pomysł„.
Zniesienie wiz to dla Piekły również remedium na kolejki na granicy polsko-ukraińskiej.

Przyszły ambasador wyraził równie stanowisko wobec sankcji nałożonych na Rosję: „Uważamy, że nie można znieść sankcji, dopóki Rosja nie odda kontroli na granicą z Donbasem i nie wyjdzie z Krymu„. Zapowiedział, że Polska będzie starała się utrzymać te sankcje za wszelką cenę tak długo jak to tylko możliwe.

Piekło zapowiedział, że nie będzie się zajmował historią i ludobójstwem na Wołyniu. W gładkich słowach zostawia te sprawy historykom, twierdząc, że w temacie ludobójstwa na Wołyniu wiele niejasności. Powiedział on: „Tematami historycznymi powinni zajmować się historycy, bo jest tam wiele niejasności. Trzeba przedstawić wyniki badań z obu stron, przeprowadzić ich analizę i napisać wspólny dokument, w jakim będzie jak najwięcej konkretnych faktów„.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Jan Piekło – zobacz kogo PiS zrobił ambasadorem na Ukrainie

kresy.pl / polukr.net
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

41 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. alexwolf
  alexwolf :

  Albo Piekło to jakiś talmudyczny Żyd albo banderowiec, po wypowiedziach widać to dobitnie, że z Polakami nie ma nic ale to nic wspólnego. Jak tak dalej będzie robił i na okrutnie pomordowanych Polakach na Kresach zbijał kapitał, wspierając kijowski banderowski reżim, to trafi do miejsca, które ma w nazwisku. Przez takie nominacje widać czym jest udający Polaków PIS – agenturą żydowsko-amerykańską

 2. upadlina
  upadlina :

  PIS straci bardzo wiele głosów !!!!…….Bardzo wiele!!!!…….Obsadzenie na stanowisku ambasadora kogoś takiego jak banderowski pomiot piekło, to kolejny policzek dla Polaków!!!!……..I o tym nie zapomnimy!!!!……….A upadliniec piekło skończy tam, gdzie miejsce tej kanalii, czyli w piekle!!!!….I oby jak najszybciej!!!!

  • Avatar
   azar :

   PiS dobrze wie, że prowadząc tą antypolską politykę poparcia nie straci. Nie od dziś ani wczoraj to czynią a wcale głosów im nie ubywa. Bo ludzie ciężko tyrając mają w doopie tą politykę i tak się nią nie interesują jak to my robimy. A patrzą tylko na stan swojego portfela. PiS kupił sobie poparcie przez 500+ a teraz mieszkania+. Przykład mój kolega dostając 1 tys zł na dzieci stał się sympatykiem bo po raz pierwszy rząd coś mu konkretnego dał a jak ludzie coś dostali to będą tych popierać, którzy nie będą chcieli tego im odebrać. Politykę względem Upadliny czy Rosji to przełkną bo liczy się piniądz.
   Cały czas powtarzam, ze trzeba robić jakieś marsze, manifestacje nie jako przeciw temu całemu rządowi ale przeciw ich polityce zagranicznej względem przede wszystkim Ukrainy. Powtórzę słowa Śp. Leppera ,,Waszczykowski musi odejść” Wątpię jednak czy Ruch Narodowy czy Marian Kowalski byliby w stanie zorganizować taki sprzeciw bo mimo antypolskiej działalności to widać, że oni ten PiS bezwarunkowo wspierają i zapewne palcem nie kiwną.

   • upadlina
    upadlina :

    racja azar, ale my musimy robić swoje i uświadamiać lemingi !!!!…….Jeżeli wyjdzie nie do końca tak, ja byśmy chcieli, to nic nie poradzimy!!!!………Rzeczywiście od zawsze i wszędzie dla lemingów najważniejsze są: chleb, igrzyska i kolorowe paciorki !!!!………Jeżeli nadal większość będzie na tym poziomie, to nadejdzie dla nich zguba, a przy okazji i na tych mądrzejszych!!!!……..Jeżeli trzeba będziemy musieli wziąć na klatę, co los da !!!!

   • Avatar
    perun :

    Dzisiaj to już chyba tylko pozostaje tworzyć coś w rodzaju państwa podziemnego, bo niestety, ale stan faktyczny jest taki, że Polska jest pod obcą okupacją. Przecież to chyba oczywiste, że ten łajdak o nazwisku adekwatnym do działalności nie ma nic wspólnego z polskością. Jest to po prostu przedstawiciel okupacyjnego reżimu syjonistyczno-banderowskego.

 3. Avatar
  zefir :

  Ambasador Polski w innym kraju zobowiązany winien być do realizacji polskich interesów w tym kraju.Jak ma się do tego credo kandydata na ambasadora z Piekła rodem,które było podstawą jego akceptacji przez MSZ i politycznych dygnitarzy PiS-u?Pan Piekło,z dużą dozą pewności i przekonania zastanawia się,jak:-najlepiej wykorzystać przez Ukrainę 100mln euro polskiego kredytu SWAP;-zalać Polskę Ukraińcami,popierając zniesienie dla nich wiz przez KE;-dokopać Rosji przez dalsze utrzymywanie sankcji,warunkując to dobrem Ukrainy,która nie wykonuje uzgodnień porozumień mińskich II;-chachmęcić sprawę ludobójczych zbrodni OUN-UPA na cywilnych Polakach,by problem zniknął z naszej pamięci w mętach polsko-banderowskich analiz i tzw „dokumentów”.PiS znalazł więc w osobie Jana Piekło najemnika do realizacji nie propolskich interesów,oraz do realizacji antypolskiej polityki na Ukrainie,za pieniądze polskich podatników.Wypowiedż J. Piekło należy bowiem utożsamiać ze stanowiskiem akceptującym pis-dzielczego rządu.

 4. Avatar
  miedzymorze :

  Nie poplujcie sobie monitorów przez ten ślinotok, który z całą pewnością Wam dokucza, gdyż to podstawowy objaw wścieklizny. Nie mogę się doczekać, aż powstanie Międzymorze. Wtedy to dopiero będziecie toczyć pianę z ust, aż będziecie pływać w swoim mieszkaniu.
  ,,Nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy” – te słowa cały czas są aktualne i będą aktualne dopóki Rosja nie zaprzestanie podbijania innych państw.
  Gdybym powiedziała Wam to w realu, to obstawiam, że zostałabym zatopiona przez Waszą ślinę, albo co gorsza byłyby to ostatnie słowa, które bym wypowiedziała.

  • tagore
   tagore :

   Międzymorze ma szanse powstać ,jest tylko jeden problem z Pani punktu widzenia, spółdzielnia oligarchów rządzących na Ukrainie wcale nie chce być częścią międzymorza wraz z Polską.
   Nie jest to im potrzebne do szczęścia stąd popierają działania Wiatrowycza i blokują współpracę z Polską. Nie ma żadnego liczącego polityka Ukrainy nastawionego na współpracę z Polską ,postrzegają ją jak kraj uzależniony od Niemiec bez własnej woli. Dlatego taki szok w tym kraju postawą Polski wobec Niemiec i KE. Międzymorze pewnie powstanie ale bez Ukrainy śniącej o swojej
   wielkości in spe. Wielkie Księstwo Litewskie to miła ich sercu wizja w sojuszu z Niemcami.

   tagore

  • upadlina
   upadlina :

   Kogo obchodzi bełkot banderowskiego ścierwojada!!!!……Jesteś tu zlewany ciepłym moczem przez wszystkich!!!!……..Banderowska upadlina to trup, który wkrótce ku uciesze sąsiadów zostanie podzielony na kawałki i brzęczenia banderowskich ścierek nic tu nie zmienią!!!!……..Ale oczywiście pobrzęczeć możesz, ale tylko…….sobie a muzom, buhahahaha!!!!

  • kojoto
   kojoto :

   My Polacy o tym wiemy. Piszemy swoje, co do ukraińskich troli to może i jakiś aktywny się czasem jeszcze zaplącze (bywało ich więcej), ale za to rosyjskich jet teraz zatrzęsienie. Sam wiesz, bo jesteś jednym z nich, chyba że małym móżdżkiem, który dał się zmanipulować rosyjskim trollom oddelegowanym do prowokacji i walki informacyjnej w cyberprzestrzeni.

     • upadlina
      upadlina :

      zapomniałeś rzygu banderowski wziąć proszków na uspokojenie!!!!……..Weź, bo ci coś pęknie ścierwojadzie od ciśnienia!!!!………Kolejna k….!!!!………Nerwy puszczają!!!!……..Psychika siada u banderowskiego wsiarza!!!!……….A odpowiednie służby już pewnie zapoznają się z dowodami !!!!…….Leżysz i kwiczysz ścierko upadlińska !!!!

     • kojoto
      kojoto :

      Juz ci pisałem nie popijaj prochów wódą 🙂 Ja piszę do ciebie dziwko zawsze na luziku. Na luziku nazywm cie tym czym jesteś, czyli zakłamaną kurwą. To teraz rublowy trollu mały test: Przytocz JEDEN mój wpis, w którym w jakikolwiek przychylny sposób wypowiedziałem sie o banderowcach. JEDEN chyba potrafisz? 🙂

     • upadlina
      upadlina :

      Kur..uj dalej !!!!…….Pogrążysz się jeszcze bardziej!!!!………..Czy ty wszo rozumiesz, jak się do ciebie pisze po polsku????……….Jełopie bez szkoły??………Przeczytaj to, co ci już pisałem dziesiątki razy!!!!…………….”Banderowska gnida kojot realizuje podstawową doktrynę OUN, która mówi o judzeniu do nienawiści między narodami Polski i Rosji, których ewentualny sojusz przeciwko banderowskiej upadlinie jest śmiertelnie dla zwyrodnialców niebezpieczny!!!!………..Aby odgrywać polskiego patriotę i zdobyć zaufanie Polaków te mendy postanowiły poświęcić nawet swoich „herojów” banderowskich, o których teraz wyrażają się często krytycznie!!!!……..Celem ścierwa kojota i jego pomagierów jest doprowadzenie do konfliktu między Polską a Rosją, co jest także w interesie uamańskiego okupanta naszego kraju !!!!…………….Rozumiesz banderowska szmato????…………..Myślisz, że krytykowaniem banderyzmu zrobisz Polaków w jajo??……….Wy szmaty banderowskie wiecie, że my Wołynia nie zapomnimy, ale zdajecie sobie sprawę, że możecie grać na emocjach miedzy Polakami i Rosjanami, które wynikają z niełatwej przeszłości!!!!………Doprowadzenie do wojny między dwoma waszymi wrogami jest waszym priorytetem, ty ścierwojadzie upadliński !!!!………Ale przeliczysz się ty i twoi koledzy od tymy!!!!………My nie będziemy skakać jak wy tępe skakuny na majdanie!!!!

     • kojoto
      kojoto :

      Czyli poddajesz sie bez walki – nawet nie próbujesz zmanipulować żadnego z moich pozytywnych wpisów o Rusinach, tylko wprost piszesz, parafrazując: „Kojoto jest banderowcem ponieważ pisze źle o banderowcach”…. Pozostaje ci kłamliwa dziwko kłamać i jeszcze raz kłamać, razem z innymi rublowymi trollami. Śmieszne jest to, że ty i reszta twojej ekipy poświęciła dobre imię Rosji, żeby kłamać na tym forum. Przeciez mogliście pozostać przy ataku na banderowców, a nie mobilizowac wszystkie siły żeby bronic waszych głupich sowieckich pomników z sierpami i młotami… Trzeba było pomyślec za wczasu. Choć ja z pewnością wam odpuszczę jeśli nie będę spotykał wpisów obrażających Żołnierzy Niezłomnych, czy Polski jako takiej (np; wtedy kiedy Rawen napisał: „Polska to dziwka”, a ty odrazu mu przyklasnąłeś). Tylko to mi przeszkadza tak naprawdę, ale wy chcecie iśc w zaparte, to prosze bardzo.

     • upadlina
      upadlina :

      Rawen idioto nie miał na myśli narodu polskiego tylko to, co tu dziś jest, czyli: h.., dupa i kamieni kupa!!!!……..To powiedział przecież sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych, bodajże!!!!……”Nasze” władze nie są polskie i robią z Polski dziwkę, która sprzedaje się usmańskim ścierom za jakieś ochłapy!!!!…..Zamiast dbać o polski interes, dbają o obce interesy, kosztem Polski!!!!…….Nie udawaj, że tego nie rozumiesz??
      https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
      I nie udawaj, że nie rozumiesz, iż sprawa pomników dziś to część usmańskiej polirtyki szczucia na Rosję, bo przez prawie 30 lat nikt nie pierdzielił o pomnikach, a nagle zrobiono z tego wielkie halo!!!!…….Większość ludzi myślących na tym portalu tak właśnie skomentowała sprawę pomników!!!!……To jedna wielka bzdura!!!!……….Te pomniki nie są, jak napisałeś, „nasze”, ale twoje, bo ja na tą prowokację sram, a ty podjarałeś się jak kretyn i szczekałeś tak zajadle, że zacząłeś obrażać polskich patriotów!!!!……..Ty mi nic nie musisz odpuszczać wszo, bo to ty zacząłeś tę drakę napadając na cenioną przez wielu na tym portalu osobę i to ty powinieneś zamknąć mordę i przeprosić za swoje zachowanie !!!

     • kojoto
      kojoto :

      ciebie trollu rublowy przeprosić za twoje żałosne prowokacje, kłamstwa i obelgi? hehehe macie tupet. Twoją bezsensowną odpowiedź przyjmuję jako bezwarunkową kapitulację. Nie znajdziesz NAWET JEDNEGO mojego wpisu na poparcie swoich kłamstw. I dobrze wiesz dlaczego, bo uważam, że do Rosji należy zachować jedynie bezpieczny dystans, a UPAdliński burdel musi upaść i oddać Polsce co kradzione (zresztą przez sowietów). Dobrze wiesz, że kłamiesz i dalej w to brniesz – to jest dopiero wyraz głupoty.

     • upadlina
      upadlina :

      Nigdy przed nikim nie skapitulowałem rzygu banderowski, więc przestań śnić!!!!………Piszę ci setny raz to samo, a ty rżniesz głupa!!!!…….Nie dajecie rady usuwać z polskiej pamięci ludobójstwa na Wołyniu, więc obraliście teraz nową strategię!!!!……..Poświęcacie swoich „herojów” i krytykujecie ich, aby wzbudzić w Polakach zaufanie, a jednocześnie judzicie do nienawiści między Polakami a Rosjanami, aby wypełniać waszą upadlińską dyrektywę OUN, która mówi: „za wszelką cenę nie dopuścić do sojuszu Polski i Rosji przeciw upainie”!!!!………Tak gnido, to właśnie łajzo robisz, więc oczywiście nie wychwalasz swoich banderowskich „herojów”!!!!……..Więc nie pieprz mi o podawaniu linków do twojej krytyki bamderowców, bo to jest właśnie ścierwojadzie twoja strategia mająca wzbudzić zaufanie do ciebie Polaków!!!!………ROZUMIESZ ŚCIERO BANDEROWSKA OD tymy????………O jakiej wiec mówisz kapitulacji debilu??……..W pustym łbie coś ci się poplątało, łajzo!!!!……..Łżesz bezczelnie i judzisz do nienawiści, jednocześnie próbując wkupić się w łaski Polaków poprzez udawanie wrogości do upadliny!!!!………ale zostałeś szmaciarzu zdemaskowany, a za swoje k…. odpowiesz!!!!….Precz szmato !!!!

     • upadlina
      upadlina :

      na tej samej zasadzie gnido, pokaż mój wpis, który gloryfikowałby żydo-bolszewizm!!!!……….Oczywiście ja popieram dzisiejszą Rosję i jej walkę z banderyzmem na upadlinie i usmańskim imperializmem miedzy innymi na Bliskim wschodzie!!!!………Oczywiście także nie udaję, że na Wołyniu radzieccy partyzanci nie przyczynili sie do uratowania tysięcy Polaków, bo przyczynili się i to w wielkim stopniu i o tym trzeba mówić, a nie udawać, że tego nie było, bo to nie odpowiada doktrynie upadlińskiej!!!!………Ale dla takiej banderowskiej mendy jak ty, każda niewygodna prawda o ZSRR czy Rosji jest od razu pro-sowiecką propagandą!!!!………..Jesteście za głupi, upadlińskie cwele, żeby zrobić w jajo Polaków!!!!

     • kojoto
      kojoto :

      OK – nie ma sprawy – chcesz linki do kilku twoich ataków na próby Polski pozbycia sie pamiątek po żydo-bolszewickiej okupacji? Albo kilka innych w których wyraźnie pokazujesz, że interes Rosji stoi dla ciebie wyżej niz interes Polski? Napisałeś tego tyle, że każdy to musi pamietać, ale napisz tylko że chcesz a już sie robi. OK?

     • upadlina
      upadlina :

      nie, no ty jesteś skrajnym idiotą!!!!…….W kółko mówię do ciebie, jak do słupa, a słup stoi jak dupa!!!!………Mówiłem, że nie czas teraz pieprzyć o pomnikach, bo mamy za wschodnią granicą nazi-banderyzm i okupanta usmańskiego w POolsce, który używa pomników do napuszczania na siebie Polaków i Rosjan w celu wywołania kolejnej wojenki, jak na upadlinie!!!!…….Te wojenki mają osłabiać Rosję, ale nie usmańce będą z nią walczyć, tylko ich głupi „sojusznicy”………..Kojocie, do ku..wy nędzy, ile można razy ci to powtarzać????……….Aż tak jesteś tępy, że nie rozumiesz tej prowokacji ????

     • kojoto
      kojoto :

      Prowokacja PiSiaków to jedno i też pisałem, że mi się to nie podoba, bo powinni wypieprzyć ten sowiecki gruz i złom, a nie drażnić się z Kremlem jak jakieś pieprzone złośliwe karzełki. I nie obchodzi mnie, że części rosjan wliczając ciebie będzie smutno jak poślemy te symbole klęski i hańby na śmietnik. To że PiS jest sterowany przez obcą agenturę, nie znaczy, że nie może zrobić choć kilku rzeczy, które zaniedbano do tej pory. Potem możemy sobie z Rosją rozmawiać tak jak Węgrzy.

     • kojoto
      kojoto :

      To co – nie trzeba ci linkować twoich sowieckich fantazji? 🙂 Przypomniałeś sobie? Zapomniałem jeszcze napisać o „bohaterskiej” sowieckiej partyzantce, która w/g ciebie i „sylwuni” nie zajmowała się niczym innym jak „ratowaniem” Polaków od szkopów i banderowców. Niemcy też niejednokrotnie powstrzymali rzeźników z UPA i co nie wychwalasz ich pod niebiosa? 🙂 Wiele zbrodni dokonywanych przez sowiecką partyzantkę na Polkach i Polakach dorównywało tym banderowskim, całe szczęście, ze to bydło nie miało rozkazu by mordować Polaków tak jak UPA i te przypadki to wyłącznie przykłady sadystycznej rozrywki tej sowieckiej dziczy.

     • upadlina
      upadlina :

      widzę,że kolejny raz chcesz z siebie zrobić debila, więc zalinkuj mi te moje rzekome gloryfikacje żydo-bolszewizmu, ćwoku!!!!………Widzę ku..iszonie, że sentyment do banderowskich zwyrodnialców jednak przebija się, pomimo zaleceń tymy, aby odcinać się od banderyzmu a całą energię skupić na sianiu nienawiści między Polakami a Rosją!!!!……..Podaj mi szmato przykłady, kiedy to sowieckie wojska nabijały małe dzieci na kołki od płotów, kiedy rżnęły kobiety piłami, kiedy przybijały ludzi do drzwi stodół i kazały patrzeć umierającym na tortury swoich rodzin!!!!……Podaj mi takie przykłady upadliński rzygu!!!!……….Natomiast sowiecka partyzantka współpracowała z polską samoobroną i dzięki tej współpracy ocalało tysiące Polaków, ty banderowska szmato!!!!…….Tak, o tym trzeba mówić i bedzie się mówić, choć tobie rzygu i twoim kolesiom od tymy to nie w smak!!!!…….Prawda o tych wydarzeniach nie jest gkoryfikacja żydo-bolszewizmu, ścierko!!!!………..Niemcy niejednokrotnie powstrzymywali UPA??……..Zliczysz na palcach jednej ręki takie przypadki??……Niemcy kretynie obiecali upadlińskim dewiantom, że jak pozbedą się Polaków to bedą mieli swoją upadlinę!!!!……..Często z obrzydzeniem patrzyli na niewyobrazalne bestialstwo twoich ziomali kur..iszonie, ale generalnie przymykali na to oko!!!!……..zanim szwaby nie weszły na upainę, banderowcy nie mieli tam nic do gadania, a własnie szwaby są odpowiedzialne za rozwój i wspieranie twoich banderowskich ziomali!!!!………Znowu więc rzygu plujesz kłamstwami!!!!

     • upadlina
      upadlina :

      co to za odpowiedź, gnido??!!……..Zadałem ci pytanie, dlaczego przez prawie 30 lat nikt nie pieprzył o pomnikach, a teraz nagle zaczęła się histeria??……..Akurat teraz, gdy usmańskie ściery szczują na Rosję, bo ta nie chce się im podporządkować!!!!………Zadałeś sobie rzygu pytanie, czy histeria pomnikowa istniałaby dziś, gdyby w Rosji rządził podległy zachodowi Jelcyn, który wypełniałby rozkazy zachodniej oligarchii??………Zadałeś sobie to pytanie szmaciarzu??……….Oczywiście, że nie!!!!………I ty to wiesz, kanalio banderowska!!!!………Histeria pomnikowa ma wywoływać wrogie emocje w społeczeńswach Polski i Rosji i szczuć je na siebie!!!!………To główny punkt doktryny OUN i ich protektorów usmańskich!!!!………Rozumiesz wszo upadlińska, czy ponownie udasz, że nie trybisz????

   • upadlina
    upadlina :

    hehehehe!!!!………Uderz w stół, a nożyce się odezwą!!!!…………Banderowski pchlarz dał głos!!!!……….Banderowska gnida kojot realizuje podstawową doktrynę OUN, która mówi o judzeniu do nienawiści między narodami Polski i Rosji, których ewentualny sojusz przeciwko banderowskiej upadlinie jest śmiertelnie dla zwyrodnialców niebezpieczny!!!!………..Aby odgrywać polskiego patriotę i zdobyć zaufanie Polaków te mendy postanowiły poświęcić nawet swoich „herojów” banderowskich, o których teraz wyrażają się często krytycznie!!!!……..Celem ścierwa kojota i jego pomagierów jest doprowadzenie do konfliktu między Polską a Rosją, co jest także w interesie uamańskiego okupanta naszego kraju !!!!

 5. Avatar
  piotrx :

  Międzymorze? chyba Judeopolnia bis

  strategiczne zarządzanie percepcją – czyli Polska na froncie
  https://www.youtube.com/watch?v=6R_MwjMj_NU

  1:18:11: trzy spotkania min. Waszczykowskiego z przew am. kongresu żydów Davidem Harrisem . O tych spotkaniach nie informują media ani z lewej ani z prawej. …… Oprócz niego był Baker wywodzący się tegoż kongresu żydów oraz David Blinken – „trzeba przyjmować uchodzców mówi on do Polaków” . Cała operacja z nachodzacmi islamskimi jest prostowaniem scieżek przed innymi nachodzcami którzy mogą u nas zawitać ….

 6. Avatar
  piotrx :

  Międzymorze? chyba Judeopolnia bis

  strategiczne zarządzanie percepcją – czyli Polska na froncie
  https://www.youtube.com/watch?v=6R_MwjMj_NU

  1:18:11: trzy spotkania min. Waszczykowskiego z przew am. kongresu żydów Davidem Harrisem . O tych spotkaniach nie informują media ani z lewej ani z prawej. …… Oprócz niego był Baker wywodzący się tegoż kongresu żydów oraz David Blinken – „trzeba przyjmować uchodzców mówi on do Polaków” . Cała operacja z nachodzacmi islamskimi jest prostowaniem scieżek przed innymi nachodzcami którzy mogą u nas zawitać ….

 7. Avatar
  piotrx :

  Międzymorze? chyba Judeopolnia bis

  strategiczne zarządzanie percepcją – czyli Polska na froncie
  https://www.youtube.com/watch?v=6R_MwjMj_NU

  1:18:11: trzy spotkania min. Waszczykowskiego z przew am. kongresu żydów Davidem Harrisem . O tych spotkaniach nie informują media ani z lewej ani z prawej. …… Oprócz niego był Baker wywodzący się tegoż kongresu żydów oraz David Blinken – „trzeba przyjmować uchodzców mówi on do Polaków” . Cała operacja z nachodzacmi islamskimi jest prostowaniem scieżek przed innymi nachodzcami którzy mogą u nas zawitać ….