Około tuzina Hindusów z prawicowej grupy Sena modliło się do swoich bogów, by pomogli Donaldowi Trumpowi wygrać wybory prezydenckie w USA.

Grupa widzi w Trumpie osobę, która potrafi przeciwstawić się islamskim radykałom – wynika z baneru jaki zawieszono podczas obrzędów. Trump zapowiedział, że wprowadzi tymczasowy zakaz wjazdu do USA dla muzułmanów. Powiedział też, że będzie prowadził bardziej agresywną politykę względem tzw. Państwa Islamskiego. Te deklaracje zapewniły mu wsparcie grupy Sena.

RuptlyTV / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz