Kirsten Powers, dziennikarka amerykańskiej telewizji CNN, oskarżyła białe Amerykanki, które głosowały na Donalda Trumpa, o bycie rasistkami.

Podczas dyskusji w telewizji CNN, Powers stwierdziła o białych zwolenniczkach prezydenta Trumpa: „One powiedzą: Cóż, nie jestem rasistką. Głosowałam na niego, ponieważ nie lubiłam Hillary Clinton. I chcę tylko powiedzieć, że to nie czyni mnie rasistką. A jednak jesteś rasistką. Jeśli popierasz kogoś, kto robi rasistowskie rzeczy, czyni cię to rasistką. Tak więc dla jasności chcę to ustalić.”

Jak dodała, „Jeśli chodzi o to, dlaczego białe kobiety to robią, myślę, że musimy zdawać sobie sprawę, że biali mężczyźni tak robią, ale myślę, że czasami możnaby się spodziewać lepszego zachowania od białych kobiet, ponieważ białe kobiety same są uciskane i że w związku z tym byłyby w stanie sprzymierzyć się do innymi uciskanymi osobami.”

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Powers zarzuciła, że „system patriarchalny” tak naprawdę przynosi korzyści białym kobietom, gdyż jest to system stworzony przez białych dla białych.

https://www.youtube.com/watch?v=plouB7LeNlQ

kresy.pl / breitbart

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz