Obywatelska Telewizja Doniecczyzny pokazała nagranie przedstawiające kilkusetosobową kolejkę po żywność ciągnącą się w centrum Doniecka.

Kolejka po żywność ustawiła się obok domu kultury Horniak w centrum miasta.

YouTube.com / korrespondent.net / Kresy.pl

15 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • hej
   hej :

   P. Jazmig. Pragnę Panu przypomnieć, że na Krymie zanim oficjalnie przedefilowało wojsko rosyjskie, pojawiło się masę „niezidentyfikowanych” zielonych ludzików który swe mundury i broń nabyło w sklepie na rogu (wg. Pana guru tj. tow.Putina), a gdy już go „wyzwolili” mogli pozwolić sobie na paradę wojskową. Pozdrawiam.

 1. votum_separatum
  votum_separatum :

  hej: 11.12.2014 16:42: Tak, to było bardzo eleganckie wyzwolonie ziemi niesłusznie przypadłej ukrom. Jak zobaczyłem na filmie hromadskie.ua to od razu stwierdziłem, że musi być tam jakiś szwindel. Dlaczego ukraiński agent nie podszedł do ludzi i nie zapytał po co stoją? Dlaczego osoby wychodzące z budynku nie mają w rękach toreb z żywnością?

  • uri
   uri :

   „Dlaczego osoby wychodzące z budynku nie mają w rękach toreb z żywnością?” – khm, błysnąłeś inteligencją, nie powiem. Bo żywności w tym budynku już nie ma, skończyła się. A kolejka i tak dalej stoi, w oczekiwaniu cudu jakiegoś.

  • hej
   hej :

   P.Votum_seperatum. Bo do tanga trzeba dwojga. To „eleganckie wyzwolenie” było możliwe dzięki zupełnej bierności stacjonujących tam wojsk ukraińskich, którzy praktycznie poddali się bez walki. (mnie jako pacyfiście ta bierność bardzo nie przeszkadzało bo przynajmniej uniknięto dużego rozlewu krwi). Natomiast kłamstwa strony rosyjskiej były od początku jak najbardziej widoczne, przypomnij Pan zresztą sobie co P. Putin mówił na początku a co po aneksji Krymu. Jak ktoś zresztą zostanie przyłapany na ewidentnym i wielokrotnie powtarzanym kłamstwie to później mu się wierzy? Proszę mi odpowiedzieć. Pozdrawiam.

   • votum_separatum
    votum_separatum :

    hej: 11.12.2014 21:30 Pan żartuje. To były bardzo ciężkie walki. Poroszenko nie przebiera w środkach – dochodziło do użycia broni zakazanej konwencjami. Poza tym junta kijowska posługuje się terrorystami islamskimi z Syrii i Czeczenii (antykadyrowcami), zbieraniną morderców z całego świata a także – by wzmocnić ducha banderowskiego narkotykami. To świadczy o tym z jakimi skrajnymi degeneratami mają do czynienia mieszkańcy Noworosji. Co do sytuacji w Doniecku to nie ma co się dziwić po tym co wyprawia tam reżim Poroszenki. Brakuje tam jednak ludzi pokroju Igora Striełkowa, którego agenci ukraińscy szczególnie nienawidzą za to że miał szczególne poparcie wśród ludności. Na szczęście (bo dobrze im to zrobi) cała Ukraina będzie wyglądała niedługo podobnie. Zasadniczo przydałaby się bardzo ciężka zima. W Donbasie węgla nie zabraknie.

    • hej
     hej :

     P.Votum_separatum: 12.12.2014 18:42 Chyba znowu się nie zrozumieliśmy, jakie ciężkie walki ? Ja w swoich komentarzach cały czas pisałem o Krymie i kłamstwach P.Putina a nie o Donbasie. Proszę uważniej przeczytać wcześniejsze posty forumowiczów i kontekst odpowiedzi. Pozdrawiam.

 2. votum_separatum
  votum_separatum :

  Jak się okazało ludzie stoją po darmową kaszę z rosyjskiej pomocy humanitarnej. Mimo to tragicznej sytuacji jednak nie ma z żywnością w Doniecku. Ukropy nie kontrolują na szczęście granicy. Pewnie dlatego rozpowszechniają tę informację jako swoją kaczkę-fałszywkę (niby zapanował głód!) media wpierające reżim Poroszenki. Po prostu tylko to im zostało.