5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

    • raul
      raul :

      w rzeczywistości są dużo większe siły niz 10 000..drogi są ​​zablokowane przez sprzęt wojskowy, czołgi zakopane w ziemi i t.p..to wszystko przenosi się do granic każdego dnia ..najpotężniejszą grupą wojsk na północy ..Rosja nie ma naprawde zbyt wielkich wojsk okolo granic ,jakis 85 tys..

      • tagore
        tagore :

        @raul przemarsze wojsk zmechanizowanych wyglądają efektownie, kompania może
        zająć pół kilometra drogi.Minister obrony Ukrainy po testach na poligonach przekazał
        w parlamencie informację ,że na 20 tyś żołnierzy tylko sześć tysięcy jest gotowa do
        akcji, zakładam ,że od tego czasu sytuacja się trochę poprawiła stąd 10 tys.
        Ważna jest też różnica w jakości sprzętu i wyszkoleniu ,tu Rosjanie są górą.

        tagore

    • raul
      raul :

      główne zagrożenie dla ,,jaceniukow,, i innych ,,ekonomistow,, pochodzi dzis od własnej ludności, a nie od rosjan….minister obrony niesie bzdury jako protegwany przezTymoszenko..pro 220 000 rosjan i t.p.bredni.. oni wysłali z chińskiej granicy ,z innych i to wszystko jakis 85 000 ..1-2 tygodnia i ten rzad bedzie zniesiony przez wojskowych, wsrod jakich rośnie fronda i bliski do buntu.. w Krymu bylo 22 tys. ukr.wojsk,co by nie mowil min.obrony

    • raul
      raul :

      ,, Ważna jest też różnica w jakości sprzętu i wyszkoleniu ,tu Rosjanie są górą.,, -taka sama horda i stado jak i ukrainska czy bialorusska,kazachska i t.d..,taktika takze taka sama-zawalic trupami….moze okrom specnazu i innych..