„Donald T. odejdzie dopiero, gdy go zabiorą do więzienia albo gdy zostanie uratowany poprzez odessanie w struktury Unii Europejskiej, lub do Ruskich” – mówi w wywiadzie dla „Do Rzeczy” Wojciech Cejrowski.

Znany dziennikarz i podróżnik po raz kolejny wyraził też swój stosunek do aborcji i do regulacji prawnych w tym zakresie:

„[…] głosowanie za aborcją (nawet poprzez wstrzymanie się od głosu) jest udzieleniem pomocy w mordowaniu obywateli RP” – uważa Cejrowski.

Dziennikarz nie przebiera w słowach, gdy odnosi się do pochówku Wojciecha Jaruzelskiego. Uważa on, że „truchło Jaruzela powinno się wykopać i wydalić z kraju, bo jego zaleganie w polskiej ziemi to niepotrzebna prowokacja”.

Cejrowski komentuje także język używany na taśmach „Wprost” przez nagrane na nich osoby:

„Ja bym panu Belce odebrał tytuł profesorski. Brak kultury osobistej oznacza brak kwalifikacji, by być wykładowcą” – uważa podróżnik, odnosząc się do wulgarnego słownictwa stosowanego przez prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Ponadto, Cejrowski mówi, iż „NATO jest iluzją. Przede wszystkim w NATO nikt nie słucha przywódcy”. Wątpi też, że NATO obroni Polskę w razie wojny. „Najlepiej zorganizowane oddziały obronne w państwach NATO to polscy kibice” – dodaje. Unię Europejską pisarz ocenia jako zło „na wszystkich poziomach aktywności”, jednak wg Cejrowskiego możemy ją „rozwalić od środka”. „Rozwaliliśmy blok komunistyczny, potrafimy rozwalić i ten” – ocenia.

onet.pl/Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz