Jeden z kibiców Legii Warszawa poinformował w internecie, że udało mu się odebrać Ukraińcom przyjeżdżającym na finał Ligi Europejskiej w stolicy Polski czerwono-czarną flagę OUN-UPA. “Skrojona” flaga zgodnie z kibicowskim obyczajem została wywieszona do góry nogami.

Zdjęcie opublikował kibicowski fanpage Styl Warszawskich Ulic.

Facebook.com / Kresy.pl

16 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

   • wlkp
    wlkp :

    widzę, że nic nie rozumiesz ze słowa pisanego – miał farta – bo spotkał kogoś z ta szmatką – teraz jaśniej ? A “chłopczyku” – to jakiś zwrot grzecznościowy z twojego środowiska ?

  • wepwawet
   wepwawet :

   Tak jak już kiedyś napisałem jesteś dość zabawny Użytkowniku. Sugestia odnośnie – prowokacji “ruskiej agentury” jest najwyższych lotów – tu cytat: “…widać, że flaga jeszcze nówka – z zagnieceniami…”. No tak, dostali paczkę prosto z Kremlina i polecieli wywiesić. — Przecież Ukraińcy gdyby mieli taką szmatę do Polski przywieść to by najpierw ją wyprasowali, następnie wywiesili na autobusie/aucie aby cały czas powiewała (co by zagięć nie było – bo wszak są ludzie na to wyczuleni). Pewnie podczas przekraczania granicy to polscy celnicy i funkcjonariusze SG dosłownie salutowaliby na widok takiej szmaty powiewającej nad autobusem czy autem. — Błąd w rozumowaniu, szmata była pewnie pozwijana i upakowana tak aby nikt na przejściu granicznym się nie czepił – może dodatkowo posadzili na niej jakiegoś grubego Ukraińca, a jak się okazało pewnie nie spakowali żelazka (stąd i sprawiające “bul” Twemu sercu Użytkowniku zagniecenia). —— Co do reszt się zgodzę – sprawę powinno się załatwić telefonem na policję, atak aby ludzie którzy tą szmatę do polski przywieźli zrozumieli, że nie jest ona tu mile widziana – podobnie jak i oni sami. Wywieszanie takiej szmaty, czy to do góry nogami, spodem w górę, na odwrót czy prostokątnie do kwadratu na Stadionie Narodowym to najgłupsza z możliwych opcji.

   • wlkp
    wlkp :

    ty wszędzie węszysz spisek i manipulacje ? Jakiś bander-kibic wziął ze sobą flagę – widać nową – i został z niej skrojony – o co ci chodzi ? Reptalianie, żydzi, bildenberg -zamach, spisek, Eschelon ???

    • wepwawet
     wepwawet :

     Bidny banderas… przepraszam, że zepsułem Ci koncept – a przyznam, był przedni. Co do wietrzenia spisków to raczej nie moja działka i Twej działalności Użytkowniku zdecydowanie ustępuje (chylę też czoła ;P ). — O nic mi nie chodzi, myślałem tylko, że tak jak Ja potępiasz Użytkowniku to co się stało – należało bowiem wezwać policję. Smuci mnie, że winni propagowania ludobójstwa na Polakach uszli z tego płazem, na pewno taka lekcja by się Ukraińcom przydała. — Tu zaś marudzenie, że szmatka pognieciona…

     • wlkp
      wlkp :

      co się z tobą dzieje ? napisałem, że chłop miał fart, bo trafił nowiutką szmatkę – a ty dalej kombinujesz – po co ? A co do zgłaszania spraw mundurowym – nie składaj takich propozycji chłopakom ze stadionu, bo mogą nie zrozumieć twoich jakże szlachetnych i szczerych intencji i uznać cię za kogoś, za kogo uznanym byś pewnie nie chciał być 🙂

     • wepwawet
      wepwawet :

      A z co z Tobą się dzieje Użytkowniku? Co napisałeś to napisałeś, nie tłumacz się – przecież to robią tylko “winni”. ;P —- Tak jeszcze by mnie za banderasa jakiegoś uznali, a tego to na pewno bym nie chciał (nie jestem bowiem ze środowiska gdzie mogłoby to uchodzić za powód do dumy). :*

     • wlkp
      wlkp :

      w klasach o obniżonym poziomie nauczyciel musi czasami najprostsze rzeczy kilka razy tłumaczyć – nie dlatego, że jest winny. A ten co donosi mundurowym – to w pewnych kręgach kapuś a nie banderowiec – zapisz, zapamiętaj – może się przyda.

     • wepwawet
      wepwawet :

      Hmmm… cieszę się Użytkowniku, że szkołę ukończyłeś. Pamiętaj nie ważne, czy była to klasa o obniżonym poziomie – papiery masz i to się liczy! Aj, waj – na banderowców policję by nasyłał – a to kapuś – gratuluję podejścia, Ty Użytkowniku pewnie wychodziłbyś z chlebem i solą. ;P

     • wlkp
      wlkp :

      dobry Boże – skąd ty bierzesz te wnioski ? Przecież ta polemika jest fragmentem dłuższego wątku – a ty każde zdanie wyrywasz z kontekstu, dointerpretowujesz i dopowiadasz swoje treści – to nie jest polemika, tylko młócka. Ale ok – cierpliwość jest cnotą, a obcowanie z tobą, wymaga wzniesienia się na wyżyny – są generalnie dwie możliwości – chłopak spotkał kogoś z powyższym dziełem ukraińskich krawców – i w ulicznym stylu – spowodował, że szmatka zmieniła właściciela – ku uciesze wielu mieszkańców tego kraju. Oczywiście jest tez druga możliwość – zgodnie z twoim scenariuszem – po zauważeniu flagi – powinien się udać do najbliższej jednostki policyjnej i zgłosić przestępstwo – ale wtedy nie wiadomo czy policja delikwenta by namierzyła to po pierwsze, a po drugie nie byłoby radości z faktu, że flaga zmieniła właściciela …:-)

     • wepwawet
      wepwawet :

      Jako, że konwersacja z Użytkownikiem jest dość zabawna to jeszcze odpiszę – “…powinien się udać do najbliższej jednostki policyjnej i zgłosić przestępstwo…” – zastanawiam się skąd Użytkownik wysnuł ten wniosek. Według mnie ukraińskich przestępców należało przetrzymać od przybycia policji, której to wraz ze swoją szmatą powinni zostać przekazani. Na policję można również zadzwonić – nie trzeba osobiście się fatygować na komisariat (warte zapamiętania). Myślę, że nie byłoby to odebrane jako czyn naganny (przynajmniej nie przez Polaków). — Nie wiem jaka radość z tu cytuję: “faktu, że flaga zmieniła właściciela”, z czego się tu cieszyć – co Polakowi z takiej szmaty, przed domem sobie wywiesi? — Pierwszy raz jaki się Użytkownik jako osoba patrząca przychylnie na rękoczyny w stosunku do Ukraińców, co może sugerować ten cytat: “…w ulicznym stylu – spowodował, że szmatka zmieniła właściciela ku uciesze wielu mieszkańców tego kraju. “). Pytanie tylko czy się Użytkownik cieszy, czy raczej płacze, bo ten temat ładnie ominął. Uważam, że po to jest Policja aby zając się propagatorami ludobójstwa – jak to wynika z panującego porządku prawnego, nie jest chyba jeszcze tak źle aby Polacy brali sprawy w swoje ręce i dokonywali samosądów czy pobić (zakładam bowiem, że Ukraińcy nie oddali owej szmatki po dobroci).

   • wlkp
    wlkp :

    ty wszędzie węszysz spisek i manipulacje ? Jakiś bander-kibic wziął ze sobą flagę – widać nową – i został z niej skrojony – o co ci chodzi ? Reptalianie, żydzi, bildenberg -zamach, spisek, Eschelon ???

 1. krok
  krok :

  Nazistowskie szmaty buraczkowo-czarne, od ludobójców jak Bandera, powinno się publicznie palić, a nie wieszać do góry nogami, ale brawo kibic Legii. Od siebie dodał bym jeszcze koktajl Mołotowa do ich samochodu.