Zapłaciłeś już Kresom.pl za ich pracę?

Tylko świadomi i odpowiedzialni Użytkownicy mogą zapewnić byt obywatelskim mediom. Bez Czytelników rozumiejących, że za pracę zaufanych tytułów nikt inny nie zapłaci, na rynku pozostaną wyłącznie żerujące na niesprawdzonych informacjach tabloidy oraz komercyjne lub partyjne media głównego nurtu. Jeśli korzystasz z naszej pracy, prosimy, wyceń ją już dzisiaj.

Budżet portalu Kresy.pl w ponad 80 proc. procentach finansowany jest z wpłat Użytkowników. Miesięcznie wspiera nas nawet 250 osób, które przelewają na nasze konto między 11 a 13 tys. PLN. Choć mogłoby się wydawać, że to duża grupa, jest ona wciąż zbyt mała, byśmy mogli osiągnąć finansową stabilizację. Utrzymanie portalu (w obecnym, bardzo okrojonym składzie redakcyjnym) kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą ok 3 tys. PLN, pozostałe 13 tys. PLN musi pochodzić z kieszeni naszych Użytkowników. Na przestrzeni ostatnich 5 miesięcy tylko raz udało nam się zebrać taką kwotę.

250 osób to mało również dlatego, że liczba ta stanowi zaledwie promil wszystkich Użytkowników korzystających z naszej pracy na przestrzeni miesiąca. Wierzymy, że potencjał naszej społeczności jest o wiele większy. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do grona osób płacących za naszą pracę, prosimy, zrób to już dzisiaj.

Zobacz także: Kresy.pl są zagrożone likwidacją

Redakcja portalu Kresy.pl składa się z 5 osób. Na wynagrodzenia przeznaczamy 14 tys. PLN miesięcznie, pozostałe 2 tys. PLN pochłaniają koszty stałe, takie jak serwer, obsługa informatyczna i księgowość. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dziś.

Kresy.pl

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply