Zapłaciłeś już Kresom.pl za ich pracę?

Tylko świadomi i odpowiedzialni Użytkownicy mogą zapewnić byt obywatelskim mediom. Bez Czytelników rozumiejących, że za pracę zaufanych tytułów nikt inny nie zapłaci, na rynku pozostaną wyłącznie żerujące na niesprawdzonych informacjach tabloidy oraz komercyjne lub partyjne media głównego nurtu. Jeśli korzystasz z naszej pracy, prosimy, wyceń ją już dzisiaj.

Budżet portalu Kresy.pl w ponad 80 proc. procentach finansowany jest z wpłat Użytkowników. Miesięcznie wspiera nas nawet 250 osób, które przelewają na nasze konto między 11 a 13 tys. PLN. Choć mogłoby się wydawać, że to duża grupa, jest ona wciąż zbyt mała, byśmy mogli osiągnąć finansową stabilizację. Utrzymanie portalu (w obecnym, bardzo okrojonym składzie redakcyjnym) kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą ok 3 tys. PLN, pozostałe 13 tys. PLN musi pochodzić z kieszeni naszych Użytkowników. Na przestrzeni ostatnich 5 miesięcy tylko raz udało nam się zebrać taką kwotę.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

250 osób to mało również dlatego, że liczba ta stanowi zaledwie promil wszystkich Użytkowników korzystających z naszej pracy na przestrzeni miesiąca. Wierzymy, że potencjał naszej społeczności jest o wiele większy. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do grona osób płacących za naszą pracę, prosimy, zrób to już dzisiaj.

Zobacz także: Kresy.pl są zagrożone likwidacją

Redakcja portalu Kresy.pl składa się z 5 osób. Na wynagrodzenia przeznaczamy 14 tys. PLN miesięcznie, pozostałe 2 tys. PLN pochłaniają koszty stałe, takie jak serwer, obsługa informatyczna i księgowość. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dziś.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz