Zapłać za naszą pracę

Kresy.pl nie zrobią się same. Bez Twoich pieniędzy prędzej czy później portal przestanie istnieć. Jeśli uważasz, że polska debata publiczna straci na likwidacji medium opisującego rzeczywistość z punktu widzenia narodowego interesu i politycznego realizmu, prosimy, płać za naszą pracę regularnie.

Z początkiem grudnia podjęliśmy kosztowną i ryzykowną decyzję o zatrudnieniu nowego pracownika. Dodatkowa para rąk w naszym newsroomie to nawet 40 materiałów informacyjnych tygodniowo więcej. Oznacza to większy zasięg naszego medium, ale też i większe koszty wydawania portalu. Dlatego to do naszych Czytelników należy decyzja o rozwoju Kresów.pl.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jeśli nasi Czytelnicy poprą finansowo decyzję o powiększeniu naszego składu redakcyjnego, potraktujemy to jako pierwszy krok na drodze ku jeszcze większej rozbudowie naszej redakcji. Aby w pełni pokryć nasze braki kadrowe, musielibyśmy zatrudnić dodatkowe cztery osoby. To oczywiście dzisiaj nierealna perspektywa. Niemniej jednak wierzymy, że nasi Czytelnicy krok po kroku pomogą nam zrealizować ten cel.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Miesięczny koszt wydawania portalu wynosi obecnie 18 tys. PLN, z czego 2 tys. pochłaniają koszty stałe, takie jak księgowość, serwer i obsługa informatyczna. 16 tys. PLN przeznaczamy na pensje pracującej w pełnym wymiarze godzinowym sześcioosobowej redakcji.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz