Sala konferencyjna pod Wrocławiem

Sale konferencyjne Wrocław, a może sale pod Wrocławiem? Czarująca okolica Brzeźna oraz eleganckie wnętrza pałacowe to nie tylko idealne miejsce na wymarzony wypoczynek, urlop czy wakacje, ale także na organizację rozmaitych spotkań i imprez firmowych. Pałac Brzeźno to praktyczne miejsce na konferencję pod Wrocławiem.

Wrocław to miasto, które bardzo szybko się rozwija, pojawia się w nim coraz więcej firm i coraz więcej sal konferencyjnych i szkoleniowych na wynajem.

My pragniemy zaproponować Państwu organizację konferencji w wyjątkowym miejscu oferującym kilka sal w zabytkowym pałacu oraz w malowniczym ogrodzie, który nasz obiekt otacza.

Oddalony 30 km od północy Wrocławia nasz obiekt konferencyjny, to miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie z dala od zgiełku dużych miast będą mogli Państwo przeprowadzić szkoleniekonferencję czy spotkanie biznesowe. Elementem, który wyróżnia nas na tle innych obiektów szkoleniowo-konferencyjnych jest mieszczące się przy obiekcie 18-sto dołkowe pole golfowe. Ponadto, oferujemy strefę wellnes & spa, łaźnie piwne, łaźnie winne, jacuzzi w pałacowych podziemiach, tężnię solankową z soli himalajskiej, miejsce do grillowania tuż obok ogrodowej sali konferencyjnej. Zintegrować się można przemierzając urokliwe trasy rowerowe oraz ścieżki do nordic wallkingu.

Podnoszenie kwalifikacji kadr to podstawa efektywnego rozwoju każdej firmy. Może być jeszcze skuteczniejsze, jeśli połączą Państwo program szkoleniowy z integrującą pracowników rekreacją w relaksującym i inspirującym otoczeniu.

W naszym hotelu oferujemy Państwu wynajęcie profesjonalnie wyposażonych sal  konferencyjnych  przeznaczonych na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje. W obszernych salach znajduje się niezbędny sprzęt multimedialny oraz przydatne tablice konferencyjne. Rozmieszczenie stołów i krzeseł dla uczestników dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania. Dodatkowo, udostępniamy sąsiadujące z salą mniejsze pomieszczenia, które umożliwią Państwu efektywną pracę w grupach.

Komfort i jakość konferencji oraz szkoleń podnosi niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach pałacu i na terenie całego zespołu pałacowego. Zachęcamy do połączenia pracy z aktywnym wypoczynkiem lub integrującą zabawą.

Pokoje i apartamenty

Konferencje firmowe to świetna okazja aby zostać u nas na dłużej. Z myślą o zapewnieniu Państwu wymarzonego pobytu przygotowaliśmy 41 pokoi rozlokowanych w trzech budynkach wchodzących w skład naszego obiektu szkoleniowego, w których łącznie znajdują się 102 miejsca noclegowe.

Pałac Brzeźno, Domek Klubowy oraz Dom nad Stawem to trzy różne propozycje odpoczynku na terenie przepięknego parku — wszystkie dedykowane osobom ceniącym sobie spokój i wygodę.

Oferta gastronomiczna

Wyjątkowej atmosfery panującej w naszym obiekcie konferencyjnym dopełni wyśmienity smak prawdziwej, polskiej kuchni. Cenimy tradycję – smakiem chcemy przywoływać najpiękniejsze wspomnienia, dlatego dbamy o to, by specjały naszych restauracji przygotowane były z pasją i troską o najwyższą jakość lokalnych produktów.

ATRAKCJE

Weliness & SPA

Strefa SPA w naszym konferencyjnym obiekcie zaprasza na chwile komfortowego wypoczynku w klimatycznych wnętrzach piwnic pałacowych. Oferujemy bogaty wybór regenerujących i pielęgnujących ciało zabiegów i masaży, seanse w grocie solnej z tężnią solankową, wykorzystującą krystalicznie czystą, zbawienną dla organizmu sól himalajską, a także odprężające i oczyszczające sesje w saunach i łaźniach.

Tężnia Solankowa

Tężnia solankowa w grocie solnej Pałacu Brzeźno to jedyne miejsce w okolicach Wrocławia o tak niepowtarzalnych leczniczych właściwościach. Jej wyjątkowo korzystne dla zdrowia działanie to zasługa nie tylko naturalnie wytwarzanego w tężni mikroklimatu, ale również wykorzystania w grocie dużych pokładów krystalicznej soli himalajskiej, która stwarza prawdziwie wyjątkowe warunki do profilaktyki oraz leczenia dolegliwości dróg oddechowych.

Łaźnie Piwne

Łaźnie piwne w Pałacu Brzeźno to propozycja dla tych, którzy najchętniej wypoczywają w dobrym towarzystwie. Kąpiel w naturalnym suszu piwnym pozwoli odprężyć się po długim dniu, dobroczynnie i rozluźniająco wpłynie na kondycję skóry, a przy okazji stworzy okazję do wspólnego relaksu w gronie znajomych lub współpracowników.

50-minutowy seans w łaźni piwnej to przede wszystkim kąpiel w suszu piwnym, będącym mieszanką starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników, które od lat wykorzystywane są w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej.

Akademia Golfa

Rozpocznij przygodę z golfem w wyjątkowym stylu! Zapraszamy na naukę gry do Gradi Golf Club, gdzie pod okiem profesjonalistów odkryją Państwo uroki tej niezwykłej dyscypliny. Nie tylko uczymy, jak odpowiednio obchodzić się z kijem golfowym, ale także wprowadzamy w jedyny w swoim rodzaju styl życia. Zapoznajemy z golfową etykietą, przekazujemy wielowiekową tradycję, pokazujemy za co naprawdę kochają golf gracze na całym świecie.

Plan Akademii:

*POWITANIE (15 min.)

prezentacja sprzętu i podstawowych rodzajów uderzeń przez zawodowego trenera

*TRENING W GRUPACH, POD OPIEKĄ TRENERA (Ih 1 5 min.)

Dalekich uderzeń na Driving Range, krótkich uderzeń na Puttung Green.

*KONKURSY (30 min.)

Uderzenie najbliżej dołka z około 50 metrów, mini turniej puttowania, kategorie konkursowe i nagrody do uzgodnienia.

*TEXAS SCRAMBLE (1 h)

Turniej drużynowy. Każdy gracz z czteroosobowej drużyny wykonuje swoje uderzenie, drużyna wybiera najlepszą piłkę i z tego miejsca ponownie wszyscy gracze wykonują swoje kolejne uderzenie. Tak się postępuje aż do trafienia piłką do dołka. Format gry jest bardzo przyjazny dla początkujących graczy, łączy dobrą zabawę ze sportową rywalizacją.

Tenis

Do Pałacu Brzeźno zapraszamy również miłośników tenisa. Na terenie zespołu pałacowego znajdują się 2 nowe, wysokiej jakości korty tenisowe. Korty zapewniają pełen komfort gry. Są sztucznie oświetlone, dzięki czemu rozgrywka możliwa jest nawet po zmierzchu. Po skończonej grze mogą Państwo skorzystać z wygodnych przebieralni oraz natrysków. Zachęcamy do rozgrywania u nas zarówno meczy indywidualnych, jak i całych turniejów.

Rowery

Brzeźno oraz pobliskie wsie i miejscowości to idealna okolica do urządzenia krótszej lub dłuższej wycieczki rowerowej. Mogą Państwo zapuścić się rekreacyjnie na okoliczne pola lub wybrać się w pobliskie Kocie Góry, które będą stanowić większe wyzwanie i zapewnią mięśniom intensywny trening.

Dla gości pałacu przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia wygodnych, świetnie nadających się do jeżdżenia po łagodnych górskich szlakach, rowerów.

Nordic Walking

Świetną alternatywą dla joggingu lub wycieczki rowerowej w pobliskich czarujących okolicach może okazać się nordic walking — w pojedynkę lub w miłym towarzystwie. Wszystkich wielbicieli tego niepozornego sportu zapraszamy do wypożyczenia sprzętu w Pałacu Brzeźno.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę konferencji, bankietów i imprez firmowych dla biznesu, a także propozycje przyjęć i uroczystości dla klientów indywidualnych. W Pałacu Brzeźno urządzą Państwo ciekawe szkolenie, zapewnią pracownikom niezapomniany wyjazd integracyjny albo zorganizują wspaniałe, magiczne wesele.

Zapraszamy do kontaktu!

www.palacbrzezno.pl | [email protected] | tel: 609 270 075

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz