Bez Twojego finansowego zaangażowania nie będziemy w stanie tworzyć tworzyć naszego medium. Portal jest redagowany przez 6 osób pracujących w pełnym wymiarze godzinowym. Miesięczny koszt wydawania Kresów.pl to 18 tys. PLN, z czego jedynie 3 tys. PLN pochodzi z reklam. Jeśli Czytelnicy nie będą płacić za naszą pracę, nikt inny tego nie zrobi. Prosimy, wspieraj nas regularnie.

15 tys. PLN – tyle musimy zbierać każdego miesiąca, by móc zbilansować nasz budżet. Koszt wydawania portalu wzrósł po tym, jak na początku tego miesiąca zdecydowaliśmy się na zatrudnienie nowego pracownika. Ten ryzykowny krok jest próbą znalezienia wyjścia z naszej obecnej sytuacji finansowej. Liczymy na to, że większa ilość materiałów publikowanych na portalu przełoży się na większą ilość Darczyńców.

Kresy.pl nie zrobią się same. Bez Twoich pieniędzy prędzej czy później portal przestanie istnieć. Jeśli uważasz, że polska debata publiczna straci na likwidacji medium opisującego rzeczywistość z punktu widzenia narodowego interesu i politycznego realizmu, prosimy, płać za naszą pracę regularnie.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Miesięczny koszt wydawania portalu wynosi obecnie 18 tys. PLN, z czego 2 tys. pochłaniają koszty stałe, takie jak księgowość, serwer i obsługa informatyczna. 16 tys. PLN przeznaczamy na pensje pracującej w pełnym wymiarze godzinowym sześcioosobowej redakcji.

Kresy.pl

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz