Z początkiem grudnia do naszej redakcji dołączył nowy pracownik. Oznacza to wzrost kosztów wydawania portalu. Dlatego w tym miesiącu szczególnie liczymy na tych Czytelników, którzy wciąż zwlekają z wycenieniem naszej pracy. Nowy dziennikarz to nawet 40 materiałów informacyjnych tygodniowo więcej. Prosimy, pomóż nam się rozwijać i wyceń naszą pracę już dziś.

To już trzecia w tym roku próba powiększenia naszego zespołu redakcyjnego i mamy nadzieję, że w końcu znaleźliśmy odpowiedniego kandydata. Liczymy oczywiście na to, że ryzyko się opłaci i że nowy kolega nie tylko na siebie zarobi, ale pomoże nam również ustabilizować naszą sytuację finansową.

W listopadzie wsparło nas 237 Czytelników, którzy przelali na nasze konto 11,2 tys. PLN. To dużo, ale mniej niż w październiku, gdy 250 Czytelników wyceniło naszą pracę na 13 tys. PLN. Tymczasem do utrzymania redakcji w powiększonym składzie będziemy potrzebowali aż 18 tys. PLN miesięcznie, z czego 15 tys. PLN będzie musiało pochodzić z wpłat Użytkowników. Pozostałe 3 tys. zamierzamy pokryć dzięki wpływom z reklam.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Na pensje 6-osobowej załogi zamierzamy w tym miesiącu przeznaczyć 16 tys. PLN. Pozostałe 2 tys PLN pochłoną koszty stałe, takie jak obsługa informatyczna portalu, serwer i księgowość.

Kresy.pl

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz