Łomża znów ma pociągi pasażerskie. Połączenie wróciło po 33 latach
Po 33 latach przerwy na trasę Ostrołęka–Łomża wróciły pociągi pasażerskie. Premier Donald Tusk, który uczestniczył w pierwszym przejeździe, zapowiedział bezpośrednie połączenia Łomży z Ostrołęką, Białymstokiem i Olsztynem, a w przyszłym roku także z Warszawą. W sobotę odbył się pierwszy po 33 latach przejazd pociągu pasażerskiego na trasie Ostrołęka–Łomża. Jednym z pasażerów był premier Donald Tusk, […]