Poruszające nagranie. 10-letnia dziewczynka przeżyła 17 godzin pod gruzami w mieście Pescara del Tronto (Włochy)

Według włoskiej agencji obrony cywilnej we wczorajszym trzęsieniu ziemi życie straciło co najmniej 247 osób. Urzędnicy uprzedzają, że liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć.

Jak informowaliśmy, epicentrum trzęsienia znajdowało się 140 kilometrów na wschód od Rzymu, było jednak na tyle silne, że odczuwano je w Bolonii na północy i w Neapolu na południu kraju. Miało ono siłę 6,2 stopni w skali Richtera.

W Internecie pojawiło się poruszające nagranie z akcji ratunkowej. Po 17 godzinach, spod gruzów wydobyto 10-letnią dziewczynkę.

KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz