W komunikacie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Syrii wypomniano tolerancję państw zachodnich dla różnego rodzaju organizacji zbrojnych, traktowanych jako „umiarkowane” w zależności od potrzeby politycznej.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Syryjskiej Republiki Arabskiej poprzez swojego przedstawiciela złożyło kondolencje władzom Belgii i rodzinom ofiar, jak poinfomrowała miejscowa państwowa agencja informacyjna. Jednocześnie syryjski dylomata zauważył, że dzisiejsze ataki terrorystyczne w Brukseli są „nieuniknioną konsekwencją złej polityki i tolerowania terroryzmu w celu realizacji agendy [politycznej] i prób jego legitymizowania przez klasyfikowanie jako „umiarkowanych” grup terrorystycznych będących w rzeczywistości odnogami ideologii takfirystycznej, wahabickiej”. Nawiązał w ten sposób do polityki państw zachodnich wspierających w Syrii antyrządowe ugrupowania zbrojne.

sana.sy/kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. rawen
  rawen :

  Jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki do tego bydła nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą (najlepiej od razu utylizować razem z tymi co ich wpuścili do Europy) jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech ,,dzieki Merkel” obserwujemy już ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem.
  Merkel zawieszając procedury azylowe i otwierając szeroko drogi do Europy dla imigrantów bez konsultacji z instytucjami UE i własnym parlamentem, doprowadziła do ciężkiego kryzysu o tragicznych skutkach.
  Europę zalewają imigranci, którzy wcale nie chcą się integrować. Chcą, żeby Europa dostosowała się do nich, nie odwrotnie. Ja tego pewnie nie dożyję, ale pan być może tak – może nadejść moment, gdy trzeba będzie walczyć z bronią w ręku na ulicach europejskich miast, żeby zachować naszą tożsamość. Na razie oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze.
  Według psychiatry zachowanie Angeli Merkel nie jest racjonalne. Uważa on, że kanclerz Niemiec straciła poczucie rzeczywistości, jej zachowania są irracjonalne, a wiara w stworzony przez siebie własny wizerunek niewzruszona.
  Wszystko to sprawia, że Merkel jest groźna dla kraju i społeczeństwa. Psychiatra ocenia, że kanclerz Niemiec może się wkrótce załamać – „Wkrótce dojdzie do psychicznego załamania szefowej rządu”.
  Merkel jest osobą narcystyczną, ktora nie będzie potrafiła dobrowolnie odejść z zajmowanego stanowiska.
  Zmiany w prowadzonej polityce kanclerz według psychiatry są niemożliwe. Merkel będzie do końca podążać raz obraną drogą.