Warunki te przedstawiła rzeczniczka amerykańskiej dyplomacji… na swoim koncie na portalu Twitter.

„Bezprawne wtargnięcie Rosji stało się przyczyną sankcji ze strony USA i Unii Europejskiej. Rosja musi wycofać swoje wojska [z Ukrainy] broń, zaprzestać popierać separatystów” – napisała Jen Psaki. Odniosła się w ten sposób do pytania jednago z użytkowników o to dlaczego państwa zachodnie wprowdziły przeciw Rosji kolejne sankcje, mimo że podpisane zostało zawieszenie borni w Donbasie. Psaki stwierdziła, że Rosja ciągle nie wypełnia kilku warunków odstąpienia od polityki sankcji.

tvrain.ru/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    szczurek :

    Pani Psaki opiera się na wiadomościach z Ukrainy podawanych przez Kijów. Jak wyglądają wiadomości i na ile są prawdziwe można zobaczyć tu.
    https://www.youtube.com/watch?v=m7F17dU9hxc#t=830
    Oczywiście, że trwa wojna informacyjna ale trudno będzie się wytłumaczyć z fałszywek , ludzie mają internet i sami mogą zweryfikować argumenty stron . Najgorsze jest to, że „lemingi” jak to powiedział jeden z prezesów TVN łykają bez zastanowienia.