W niedzielę, 23 sierpnia, w Dniu Flagi Narodowej oraz w poniedziałek, 24 sierpnia, z okazji 24. rocznicy Niepodległości Ukrainy Pałac Kultury i Nauki będzie iluminowany w kolorach żółtym i niebieski – informuje Urząd Miejski miasta stołecznego Warszawa.

Podświetlenie fasady PKiN w kolorach narodowych Ukrainy zostanie zrealizowane na podstawie decyzji Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz – informuje na swoich stronach Urząd Miejski.

Wcześniej najwyższy budynek stolicy Polski został podświetlony w barwach flagi Ukrainy w grudniu 2013 roku i w lutym 2014 roku.

um.warszawa.pl / Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
21 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. zefir
  zefir :

  Warszawa i stolica zagrożone epidemią nowego klonu gronkowca walca,wydzielającego szczególnie niebezpieczną banderotoksynę.Ten podstępny i bestialski Warszawiakom wróg „gościł”już na ulicach stolicy przed 71 laty szerząc śmierć i zniszczenia.PO tamtych doświadczeniach,szczególnie starsi warszawiacy wiedzą,że walka z przetrwalnikami tej bandertoksyny,tym razem wydzieliny gronkowca walca,skuteczna jest tylko przy pomocy fizycznych metod deratyzacji,podobnych do tępienia szczurów.

  • zefir
   zefir :

   Pałac Kultury podświetlany w barwach niebiesko-żółtych, to jak Wasza warszawska debilna łuna piękności,w kształcie tęczy czy Waszej zorzy cudowności.Cięszcie się więc z tego czego nie rozumiecie,nieświadomość bowiem może być żródłem zatrutego,przejściowego szczęścia,przed tym jak banderupowcy poderżną Wam gardełka,lub przedżgają widłami,nie wspomnąć o sile bandersiekiry.Na teraz jest cacy i niebiesko-żółto,niemal czerwono-czarno,dla duraków i naiwniaków!

  • zefir
   zefir :

   Józef Piłsudzki,niby bohater Warszawki/ pomnik, plac itp/ mawiał:”Polacy to Naród wspaniały,tylko ludzie kurwy”.Czy oby Naczelnik nie miał na myśli kurew warszawskich tolerujących podświetlanie Pałacu Kultury barwami niebiesko-żółtymi symbolizującymi ukraińskich zbrodniarzy mordujących i znęcających sie na Polakach,oraz okupujących ich rdzenne terytoria włącznie z królewskim miastem Lwów?

 2. jaro7
  jaro7 :

  A wyobrażacie sobie że upaińcy rewanżują się tym samym tj.podświetleniem budynku w Polskich barwach w Kijowie oraz imprezą dla mniejszości polskiej? Czy my musimy każdemu wchodzic w 4 litery w tym naszym najgorszym wrogom? Polityka PO-PiS w sprawie upainy jest haniebna.

 3. scorpio
  scorpio :

  Co za Ku.wy te Chazarskie parchy zydowskie. Prosze nie mylic te chazarskie potwory z zydami biblijnymi. Chazarowie to sa uzurpatorzy ktorzy przyjeli religie judaism w 695 roku a wywodza sie pol koczowniczych plemion pasterskich ktore zamieszkiwaly tereny dzisiejszego polnocnego Kaukazu az do rzek Wolga/Don. Nawet muzumanie ktorzy walczyli przeciwko nim w tych czasach na terenach kaukazu wyrazili sie o nich ze to sa potwory a nie ludzie. Prosze dowiedziec sie wiecej na temat tych bestii Chazarow (english: Khazars). Wszystko jest na YouTube.