Środowiska kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego oraz Resovii Rzeszów, które przygotowały transport z darami dla Polaków mieszkających we Lwowie, poinformowały, że pojazd z zebranymi rzeczami nie został wpuszczony na terytorium ukraińskie i po 29 godzinach powrócił do Rzeszowa.

“Z przykrością informujemy, że wczoraj transport z darami zebranymi przez kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego i Resovii Rzeszów dla Polaków mieszkających we Lwowie nie został wpuszczony na terytorium Ukrainy. Po 29 godzinach spędzonych na granicy z dużymi problemami powrócił on z powrotem do Rzeszowa” – oświadczyli kibice. Przyczyny zatrzymania transportu nie zostały podane, sprawa jest wyjaśniana:

“Sprawa nie została jednak zakończona i trwają procedury mające na celu podjęcie kolejnej próby dostarczenia produktów, miejmy nadzieje, że tym razem udanej” – piszą kibice.

Facebook.com/ Kresy.pl

forma płatności