Ukraina: była wiceminister ogłosiła założenie swojej partii ubrana w strój kąpielowy [+VIDEO]

Była wiceminister infrastruktury Ukrainy Ołeksandra Klitina zamieściła w sieci nagranie, w którym zapowiedziała założenie własnej partii politycznej. Klitina wystąpiła na nagraniu w stroju kąpielowym.

Klitina stała się w listopadzie 2019 roku bohaterką seksskandalu – były deputowany frakcji Sługi Narodu Anton Polakow opublikował wówczas fragment rozmowy dwóch deputowanych tej frakcji, o tym, jakoby Klitina załatwiła sobie posadę wiceministra poprzez łóżko. W tym samym miesiącu pranker „Dżoker” ujawnił prowadzoną na czacie rozmowę z Klitiną, która wskazywała na możliwą korupcję w jej resorcie. Ponadto urzędniczka wyrażała przekonanie, że sama mogłaby „pociągnąć” ministerstwo, czyli mogłaby zastąpić na stanowisku ministra Władysława Kryklija. W efekcie Klitina została zdymisjonowana.

We wtorek na facebookowym profilu Aleksandry Klitiny pojawił się film, na którym była wiceminister ubrana w strój kąpielowy zapowiedziała założenie partii politycznej. „Ukraińcy! Chcę zwrócić się do was. Postanowiłam walczyć samodzielnie o prawdę, ponieważ nie ma nadziei dla tych idiotów w spodniach. Stworzę swoją partię +Ukraina przeciw korupcji+, aby w końcu poradzić sobie z tymi politycznymi prostytutkami” – ogłosiła Klitina.

Była wiceminister przypuściła atak na byłego szefa. „Oni myślą, że jak u nich w spodniach coś jest, to wystarczy, by odnieść sukces i że mogą obrażać kobiety. Ale kobiety są sto razy mądrzejsze i bardziej uczciwe od was. Popatrzcie na ministra Kryklija – nie tylko mnie zwolnił, ale także oblał mnie brudem, żebym nigdy nie doszła do siebie. Dlatego że przeszkadzałam im kraść w Ukraińskich Kolejach. Dlatego chcę poradzić sobie ze wszystkimi skorumpowanymi urzędnikami i prostytutkami politycznymi. Kto chętny, niech dołączy do mnie. Powiemy „nie” politycznym prostytutkom” – powiedziała Klitina na nagraniu.

Jak przypuszcza portal Censor.net, wystąpienie Klitiny jest raczej formą żartu a nie rzeczywistą zapowiedzią utworzenia partii, tym bardziej, że była wiceminister niedawno znalazła nową pracę – od tygodnia jest doradcą szefa Państwowej Agencji Kosmicznej Ukrainy.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

CZYTAJ TAKŻE: Ted Cruz stał się bohaterem seks-skandalu [FOTO]

Kresy.pl / censor.net

Czytaj kolejny artykuł
2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. pik
    pik :

    Państwowa Agencja Kosmiczna Ukrainy – jak ładnie to brzmi chociaż od 6 lat istnieje jedynie na papierze. Dyrektor Jużmasz stwierdził, że zachód interesuje jedynie dokumentacja byłego przemysłu kosmicznego Ukrainy, a nie współpraca w tej dziedzinie.