Aktor Jim Caviezel ujawnił, że trwają pracę nad drugą częścią filmu „Pasja” z 2004 roku o śmierci Chrystusa.

Fox News informuje, że Caviezel, który wcielił się w postać Jezusa w „Pasji” zamierza ponownie zagrać w drugiej cześći filmu w reżyserii Mela Gibsona. Caviezel powiedział, że będzie to największa produkcja w historii kina.

„Są rzeczy, o których nie mogę powiedzieć, które zaszokują publiczność” – powiedział Caviezel. Dodał, że film będzie „wspaniały”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Sam Mel Gibson powiedział gazecie „USA Today” w 2016 roku” „Zmartwychwstanie. Duży temat. O mój Boże. Próbujemy stworzyć to w sposób, który jest fascynujący i oświecający, tak, aby świeciło nowym światłem, jeśli to możliwe, bez tworzenia jakiejś dziwnej rzeczy”. Po pojawieniu się w kinach, „Pasja” była anajlepiej zarabiającym filmem kategorii R w Ameryce Północnej, generując 611 milionów dolarów na całym świecie z budżetu 30 milionów dolarów.

Jak powiedział Gibson o drugiej części swojego filmu, „Oczywiście, jest to bardzo ważny temat i trzeba się temu dobrze przyjrzeć, ponieważ nie chcemy zrobić tego w prosty sposób”.

Sam Caviezel zagrał św. Łukasza w filmie o św. Pawle, który trafi do kin w marcu br.

Kresy.pl / Fox News

Powstanie druga część „Pasji” Mela Gibsona
Oceń ten artykuł

Tagi: , , , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz