Aktor Jim Caviezel ujawnił, że trwają pracę nad drugą częścią filmu „Pasja” z 2004 roku o śmierci Chrystusa.

Fox News informuje, że Caviezel, który wcielił się w postać Jezusa w „Pasji” zamierza ponownie zagrać w drugiej cześći filmu w reżyserii Mela Gibsona. Caviezel powiedział, że będzie to największa produkcja w historii kina.

„Są rzeczy, o których nie mogę powiedzieć, które zaszokują publiczność” – powiedział Caviezel. Dodał, że film będzie „wspaniały”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Sam Mel Gibson powiedział gazecie „USA Today” w 2016 roku” „Zmartwychwstanie. Duży temat. O mój Boże. Próbujemy stworzyć to w sposób, który jest fascynujący i oświecający, tak, aby świeciło nowym światłem, jeśli to możliwe, bez tworzenia jakiejś dziwnej rzeczy”. Po pojawieniu się w kinach, „Pasja” była anajlepiej zarabiającym filmem kategorii R w Ameryce Północnej, generując 611 milionów dolarów na całym świecie z budżetu 30 milionów dolarów.

Jak powiedział Gibson o drugiej części swojego filmu, „Oczywiście, jest to bardzo ważny temat i trzeba się temu dobrze przyjrzeć, ponieważ nie chcemy zrobić tego w prosty sposób”.

Sam Caviezel zagrał św. Łukasza w filmie o św. Pawle, który trafi do kin w marcu br.

Kresy.pl / Fox News
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz