Tygodnik “ABC” publikuje w najnowszym wydaniu rozmowę z obywatelem Polski, który walczy w szeregach tzw. Państwa Islamskiego.

Rozmówca tygodnika “ABC” opowiada jak oszukał polskie służby specjalne oraz kieruje groźby wobec Polaków.

Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić, czy jesteście wierni Bogu Jedynemu. Jeśli nie, to zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych” – zapowiada niejaki Adrian Al N., który w Syrii przyjął pseudonim Abu Bakr Al Sham.

Adrian Al N. oskarża świat zachodni o agresję wobec muzułmanów.

Świat pełen jest hipokrytów udających ludzi religijnych. Wy mówicie, że my mordujemy?! A wy mordujecie nas codziennie. Codziennie trwa wyprawa krzyżowców przeciwko muzułmanom. Zabijacie dzieci i kobiety, niszczycie życie całych społeczeństw. W imię czego?” – pyta Adrian Al N.

Rozpoczęliście wojnę na naszym terytorium, a teraz płaczecie, że przenosimy ją na wasze?! Zastanówcie się nad tym, póki jeszcze pora. To jest wojna” – przestrzega chwilę później.

Przeczytaj także: Polska: ABW śledzi 200 osób związanych z Państwem Islamskim

“ABC”/rmf24.pl/KRESY.PL

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. wepwawet
    wepwawet :

    Yay! Ciężko uwierzyć w te relacje – terrorysta walczący po stronie IS oszukuje polskie służby specjalnie aby przedostać się do Polski, a następnie idzie do jakiegoś dziennikarza niszowej gazety i wszystko mu opowiada, ba nawet grozi i snuje wizje zniszczenia. — Albo całkiem głupi albo w Allaha nie wierzy – bo dla niewiernych jest Takiya a nie szczegółowy wykład co wyznawcy proroka im uczynią jeśli ci się nie nawrócą.